Rajame Lilleorgu Teadlikkuse Rakendamise Kooli. Vaata kuidas saad kaasa aidata!

Ehitame Teadlikkuse Rakendamise Kooli vabatahtlike abil, talgute korras ja võimalikult palju taaskasutatavatest materjalidest. Raha ehituseks tuleb ühisrahastusest: annetustest ja MTÜ Lilleoru ettevõtlustulust. Vaata siit mis kooli hoonesse tuleb.

Alates 2011. aastast on kooli ehitusse panustanud üle 400 eraisiku ja ettevõtte ning vabatahtlikud on panustanud kokku üle 20 000 töötunni. MTÜ Lilleoru on sellele lisaks aastatel 2011-2015 enda poolt ehitusse investeerinud ligi 70 000 eurot. Hooandja abil kogusime detsembris 2015 akende ostuks 21 463 eurot ja detsembris 2016 välisaali soetamiseks 12 898 eurot. Aitäh! Vaata siin ehituse 1. aastapäeva klippi.

Palun aita Sinagi kaasa! Ükski panus pole liiga väike. Kuidas toetada:

  • Osale ehitusel. Vaata siit kuidas tulla.
  • Toeta ehitusmaterjalidega (ka taaskasutus!) võttes ühendust Toivo Aaljaga.
  • Toeta rahaliselt. Ülekandega: a/a MTÜ Lilleoru EE202200221053475791 Swedbank, selgitus "kooli annetus".
    - Anneta 50€ ja soeta tellis kooli toetajate seina! Ülekandega (vaata ülalt), selgitus "tellise annetus".
    Püsikorraldusega, nt 5 / 15 / 25 eurot kuus.

​MTÜ Lilleoru kuulub 01.01.2014 alates tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja. Tänu sellele saavad ettevõtted teha meile annetusi ja kingitusi tulumaksuvabalt. Eraisikud saavad annetatud summa arvestada maha oma maksustatavatest tuludest. Täpsem info maksuameti kodulehel.

2016. aasta eesmärk: 
Lõpetada kõik hoone suuremamahulised välitööd, sh kütte-, veepuhastus-, elektri- ja ventilatsioonisüsteem, teed ja parklad, majutustiiva vundament. Et talveks saaks sooja majja ja sisetöödega jätkata. Kõik see kokku läheb maksma ca 250 000 €.

Täname abi eest:
- Teadliku Muutuse Kunsti õpetajat Ingvar Villidot
- talgulisi, panustajaid, arhitekte & projekteerijaid Sven Koppelit (OÜ Nii) ja Ain Padrikut, Kerti Randi (RAND Projekt OÜ), Vahur Tederit (Tetrix OÜ), Tea Tammelaant (Tore OÜ), Priit Auna (Kuupmeeter OÜ), Veiko Veerpalu (T-Model OÜ), ehituse järelevalvet Jürgen Kallot ja ehitustööde juhte Tarmo Allikmäed (Mäger Ehitus OÜ), Kaur Lassi, Ando Voogmad, Sten Pakrit ja Lembit Pindsood ning Alo Jaanivalda heli ja video eest. Kõigi nende töö on olnud vabatahtlik. Erinevates lõikudes oleme kaasanud ja kaasame teisigi oma valdkonna eksperte.

Täname toetajaid:
Rae vald, Weckman, Technobalt Group, Katuseabi, Makroflex, Soojuspumba ServiceKolm Lõvi Trükikeskus, Loodusehituse OÜ, Saviuku Maja OÜ, Savisalong OÜ, AS Vestman GruppPipelife Eesti AS, Caparoli Profikeskus

Vaata siin Teadlikkuse Rakendamise Kooli ajalugu ja kajastust.