Mahemaa Eesti - teadlikult hoitud kogukond: visioonipäev ja kontsert, 10. juulil, Lilleorus

Mahemaa Eesti - miks me usume, et see on võimalik? Lilleorus lähtume me teadmisest, et muutus maailmas järgneb, kui alustame muutusega iseendas - oma sisemaailmas ning harjumustes. Just minul on võimalik käivitada muutus, mida maailmas näha soovin. Näeme ka, et järjest rohkem inimesi ja kogukondi külvab selliste muutuste seemneid, mis toetavad suuremat tasakaalu inimese enda, ühiskonna, majanduse ja looduse vahel. 

Kutsume Sind kaasa looma Eesti mahemaa visiooni ja pakkuma välja lahendusi, mis toetaks meie arengut nii inimeste kui ka kogukonnana.

Mida igaüks meist juba teeb, et elukorraldus Eestis oleks tark, teadlik ning kooskõlas looduse ja inimese endaga? Mida saame veel teha? Milline on juba see vundament, millele toetudes saaksime kujundada Eestist esimese maheriigi maailmas? Kas majandust ja loodust peab vastandama või ehk saame majandusest kujundada vahendi soovitud muutuste loomiseks ja võimendamiseks?

Loome 10. juulil Lilleorus suure avatud ruumi, et tugevdada seda, mis ühendab meid inimeste ja Eesti kogukonnana, ning luua ühist tulevikku.

Oleme kutsunud oma muutuste lugusid ja tulevikunägemusi jagama Tõnis MägiValdur MikitaAnne LuigeEva TruuverkiToomas Trapido ja Ingvar Villido ning väliskülalistena Gunter Pauli Rooma Klubist ja Kosha Jouberti maailma ökokülade ühendusest. Päeva modereerib Urmas Vaino

Õhtu lõpetab Mari Kalkun oma laulude ja lugudega.

Visioonipäevaga juhatame sisse konverentsi “Teadlike kogukondade tarkus”. Lähem info siin.