Ishwarananda Śuutrad

Ishwarananda Suutrad

Õpetus-sõnade kogumik, mida saab kasutada aeg-ajalt inspiratsiooni saamiseks või kasvõi igapäevaseks praktikaks. Ingvar Villido, vaimse nimega Ishwarananda, iga lause on sügava sisulise tähendusega ning selleks, et tema õpetust praktiliselt kasutada, peab iga inimene ise seda sisu taipama. 

Mõned suutrad raamatust:

"Kui teadvelolek võtta järk-järgult kasutusele, saab inimene järk-järgult välja illusioonist, saab kontakti tegelikkusega."

"Mõistus on enamasti ekslik. Inimesed on väga usklikud, nad kummardavad oma mõistust. Mõistuse põhiline relv on arvamus “ma tean, et see on nii”."

Head lugemist ning häid taipamisi!

Hetkel on suutrad välja müüdud, kuid uus tiraaž juba valmimas!

Information
Product ID: 123
Price: €0.00

© Ingvar Villido. Kõik õigused käesolevale teosele on kaitstud autori poolt. Materjali paljundamine, levitamine või avalik esitamine on lubatud ainult autori eelneval kirjalikul loal.

Kui tunned, et oled saanud loengust enda jaoks palju väärtuslikku, võid toetada õpetaja Ingvar Villido tegemisi täiendava annetusega. Vabatahtlik fond toetab erinevaid õpetamisega seotud tegevusi. Arveldusarve: EE807700771002181515, LHV Pank. Saaja: Ingvar Villido

Üldinfo
Author: 
Ingvar Villido
Publisher: 
Lilleoru Keskus