9 Planeeti

9 Planeeti

 

Muistsetelt India tarkadelt pärinevad teadmised

 


Aastatuhandeid tagasi elasid muistses Indias targad. Neid inimesi austati kõrgeimate joogalike saavutuste, ülivõimete ja laialdaste teadmiste pärast. Neid kutsuti siddhadeks – täiuslikkuse saavutanud meistriteks.

Siddhad arendasid oma teadvuse omadusi täiuseni ning teadlase täpsuse ja süvenemisega uurisid ning avastasid maailma saladusi.

Iidsete tekstide järgi on teada, et siddhad uurisid ka meie päikesesüsteemi. Nad avastasid, et taevakehade omavahelised asetused avaldavad gravitatsiooni kaudu inimestele olulist mõju.

Siddhade avastasid planeetide mõju inimestele ja kuidas seda muuta

 


Nad avastasid, et planeetide teatud seisud on ebasoodsad ja on varjatud põhjusteks inimese probleemidele erinevates eluvaldkondades nagu tervis, suhted, pere, äri, finantsid jne.

Inimene võib kogeda seetõttu elus korduvaid või süvenevaid probleeme, takistusi või ebaõnne ja sellele ei näi olevat seletust.

Planeetide ebasoodsate mõjude vähendamiseks kujundasid siddhad vastumeetmed.

Indias leidub laialdaselt üheksale planeedile pühendatud kujusid ja templeid, kus viiakse läbi vastumeetmete protseduure abivajajatele.

Lilleoru 9 planeedi templid

 


Samal põhjusel on Lilleorus püstitatud üheksa planeedi templid, spetsiaalselt välja valitud soodsates looduslikes kohtades.

Templid on ühendatud jalgrajaga, mille läbimiseks kulub keskmiselt 45–60 minutit.

Lilleoru üheksa planeedi templeid saad külastada iseseisvalt igal ajal, kasutades protseduuri tegemiseks lihtsaid juhiseid ja kaarti.

Tagasisidet andnud külastajad on kogenud probleemide rahunemist, vabanemist takistustest, uute vaatenurkade avastamist, heade lahenduste avanemist oma elus.

Juhised ja soovitused 9 planeedi templite külastamiseks

 


Leevenduse saamiseks on kaks viisi.

Esimene võimalus on käia läbi kõik üheksa planeedi templit palverännakuna. Sel juhul alusta ja lõpeta ringkäik Päikese templi juures.

Teine võimalus on kasutada intuitsiooni abi, et saada teada, millise konkreetse planeedi juurde tuleks oma probleemiga seoses minna. Selleks kasuta planeetide värvikaarti. Mõtle konkreetse probleemi peale ning heida pilk kaardile. Kui mõni värvidest jääb eriti tugevalt silma, siis just selle planeedi juurde tulebki probleemiga minna.

Kui kõnetab enam kui üks värv, külasta templeid nii, et alusta kõige eredamalt silma jäänud värviga planeedist ja seejärel liigu teisena ja võib-olla ka kolmandana silma

jäänud templi juurde. Kui tekivad kahtlused, too pilk kaardilt ära, keskendu kahtlusele ja seejärel heida pilk uuesti kaardile.

Suhtumine ja pöördumine

 


Planeedi ja templis asuva murti vahel on loodud omavaheline side – nii nagu erinevates riikides on saadikud. Murti kujutab planeedi kvaliteete.

Pöördu murti poole austava suhtumisega. Kogu loodut läbib algteadvus, sidudes erinevad nähtused kosmiliseks tervikuks.

Templi juurde jõudes:

  • Pane käed palveks kokku rinnale, see aitab nii keskenduda kui ka väljendab õiget suhtumist.
  • Hoia oma tähelepanu murtil ja anna mõttes teada, kes sa oled ja miks sa tulid.
  • Meenuta korraks oma probleemi ja esita mõttes oma soov või palve.
  • Ole lihtne ja siiras, nagu pöörduksid teise inimese (tema omaduste) poole, keda sa austad, usaldad ja kes saab sind aidata.
  • Peale pöördumist võid püsida veel hetke liikumatult.

    Erista, kas sulle vastatakse. Vastus võib olla kogemus, tunne, teadmine, taipamine, arusaamine, nägemus. Vastus võib tulla ka hiljem.

  • Täna mõttes ärakuulamise ja abi eest. Tänulikkuse keelt mõistavad kõik.
  • Soovi korral võid templi juures viibida ka pikemalt.

Murtisid ja sümboolikat ei ole vaja puudutada ega kuidagi mõjutada, neile ei panda lilli ega muid esemeid.

Kui soovid toetada pühakoha eest hoolitsemist ja säilitamist, jäta rahaline annetus Swarna Akarshana Bhairavar´i juurde annetuskasti koos sobiva palvega või peamaja annetuste kasti.

Planeedid, taevakehad ja iidne astroloogia

 


Sõna “planeet” kasutame siin kontekstis meid oluliselt mõjutava taevakeha tähenduses. Päike ja Kuu ei ole planeedid astronoomilises mõttes.

Rahu ja Ketu on India astroloogia kohaselt matemaatilised punktid taevakaardil – gravitatsioonilised sõlmpunktid. Lilleoru templitel on kasutatud ka tamilikeelseid nimesid.

Planeetide ebasoodsad mõjud võivad varieeruda sõltuvalt planeetide tugevusest, paigutusest ja aspektidest inimese sünnikaardis. Kogenud veedaliku astroloogiga konsulteerimine võib anda täpsemaid teadmisi ja abinõusid mõjude kohta.