Avatud joogapäev ja loeng “Mis on jooga allikas?” kriya jooga meister Ingvar Villidolt. Osaleda võimalik ka online!

30. august, 11.0016.00

Augustikuus oled oodatud joogapäevale, millel saad osaleda kahe kogenud Lilleorus tegutseva kriya hatha jooga õpetaja tundides. Anne-Ly Naukas ning Annika Allikmäe tutvustavad Sulle kriya hatha jooga erinevaid võimalusi ning huvi korral saad jätkata Lilleorus nende tundides käimist kogu sügise vältel. Sügisel toimuvate joogatundide kalendri leiad siit.

Päeva pärliks on kriya jooga meistri Ingvar Villido loeng “Mis on jooga allikas?”, kus tuleb juttu jooga tegelikust tähendusest ning saad teada, kust on jooga pärit ja mis on jooga algne siht.

Meistriklassi täpsem ajakava on järgmine:

❧ 11.00–11.15 - Kogunemine 

❧ 11.15–12.00 - Anne-Ly Naukase näidistund

Näidistunni sisu: Anne-Ly tunnis saad ülevaate, kuidas kriya hatha jooga harjutusi tehes järk-järgult rohkem süveneda neisse ja sellest enam kasu saada erinevatel tasanditel. Uurime oma füüsilist keha läbi hatha jooga harjutuste ning teekond, mille ette võtame, tuleb huvitav. Kui sinus on veidigi uurivat meelt ja soovi süveneda, koged peagi põnevust, mis sind sel teel aina edasi kannab. Nii praktiseerimist jätkates avanevad sulle seni varjul olnud saladused sinu enda viie keha tasandites. Ei ole vaja otsida väljastpoolt, midagi ette kujutada või kedagi matkida - kui pikendad märkamist, hakkad teadvustama üha peenemaid nähtuseid. Alustame uurimist täna!

❧ 12.15–13.00 - Annika Allikmäe näidistund

Näidistunni sisu: Annika tunnis saad teada, kuidas vabastada keha üldstressist ning selle jõu- ja energiataset tõsta, samuti kuidas kriya hatha joogat kasutada füüsilise keha tippvormi viimiseks. Inimese välimus paraneb seestpoolt väljapoole. Stressivabana muutub inimene kõikidel tasanditel elegantsemaks –peenekoelisemaks. Juurde tuleb jõudu ja enesekindlust. Jääkainete välja viimisest hakkavad särama nahk ja silmad, tihti alaneb ka kehakaal. Järjekindel harjutamine muudab isiksuse kõiki tahke harmoonilisemaks; selgus ja keskendumisvõime paranevad niivõrd, et inimene hakkab üha rohkem oma elu ise teadlikult juhtima. Järkjärgult õpitakse tundma ja valdama ka oma sisemaailma peenemaid – emotsionaalseid ja mentaalseid protsesse. See kõik nõuab aega ja hoolt, aga see tasub ennast ära.

❧ 13.00–14.00 - Lõuna 

❧ 14.00–16.00 - Ingvar Villido loeng teemal “Mis on jooga allikas?"

Loengus tuleb juttu:

  • Kust siis algab jooga tegelikult?
  • Mis on jooga siht?
  • Mis on jooga allikas?
  • Kuidas ühendada jooga ja igapäevaelu? 
  • Kas Joogasuutrate õpetus on midagi kauget ja kõrget või kättesaadav ka tänapäeva inimesele?
  • Kas päris jooga teekonnas võibki peituda universaalne õnne valem?

Seda joogapäeva võid võtta ka kui miniretriiti, saades nii kehalist koormust praktilistes hatha jooga tundides, kui ka sügavamaid teadmisi jooga tegelikust allikast ning sellest, kust algab tegelik jooga.

Osaleda võimalik nii Lilleorus koha peal kui ka ONLINE! Online ülekanne toimub nii eesti kui inglise keeles.

Lilleorus koha peal jagub kohti osalemiseks vaid 30 kiiremale registreerujale!

Kogu päeva hind osaledes Lilleorus koha peal: 60€

Osalustasu sisaldab ka maitsvat taimetoidu-lõunasööki Lilleoru Issa kohvikus.

Kogu päeva hind osaledes ONLINE: 50€

Osta pilet siit

UUS SARI! JOOGA MEISTRIKLASSID

Jooga meistriklasside sarja koondasime lihtsad ja praktilised teadmised ja tehnikad meie kogenud joogaõpetajate varamust. Meistriklassides osalemiseks ei pea teil endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Tutvu kogu sarjaga!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Teadlikkuse Rakendamise Kool, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald

 

Online osalejatele. Saadame teile interneti teel osalemise lingi koos piletiga meilile. Meistriklass on vaadatav otseülekandena ning järelvaadatav 48 tundi peale toimumist. Järelvaatamise lingi saadame teile ürituse toimumise järgselt eraldi kirjaga. 

Autoga tulles. Vaata Lilleoru asukohta kaardil

Ühistransport. Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 10:10 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 10:50. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Kui annad meile oma tulekust eelnevalt teada, tuleme sulle Ellakule meeleldi autoga vastu. Peale kursust saab linna tagasi bussiga nr 105 (väljub Lilleoru peatusest 16:13). Täpsema info bussi aegade kohta leiad siit. 

Praktilist. Kohapeal on olemas joogamatid ja -padjad. Riiete vahetamiseks on eraldi garderoobid naistele ja meestele, mille juurde kuuluvad ka duširuumid. Kaasa on vaja võtta mugavad riided, märkmik ja pliiats ning veepudel. Lilleoru koolimajas käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Joogahuvilisele. Lilleoru poest leiad samuti hea valiku kvaliteetseid joogatarbeid ning eesti- ja ingliskeelset joogakirjandust kogenud meistritelt.

Kontakt
Kristi Reinap
e-mail:
tel:
+372 506 0519‬