Aiaakadeemia - Ravimtaimemeditatsioon, 21. juulil, juhendaja Maret Makko

21. juuli, 10.0012.00

Lilleoru taimetark Maret Makko õpetab  taimedega isiklikku kontakti looma. Loodus koos oma taimedega on meie kõige lähem ja truum abimees. Sellest, kuidas me oskame hoida oma tegemisi temaga tasakaalus, sõltub ka meie tervise heaolu. Ravimtaimed – meie märkamatud kaaslased – oskavad meid rasketel hetkedel aidata ja ravida. Lubame siis neil oma väge meie heaks kasutada. Astume ravimtaimede salapärasesse maailma ja õpime neist mõnda praktiliselt tundma ja kasutama.

Praktilises õpitoas harjutame taimedega isikliku vahetu kontakti loomist ja vaatame ringi Lilleoru kaunis ja kirevas aias. Lilleoru mahemärgiga ravimtaimeaed paikneb Lilleoru südames iidsel loomismustril põhinevas Elulille pargis. Elulille õielehtedel ja pargi astmelistel terrassidel kasvavad väekad ravimtaimed, millest segatakse koha peal käsitsi ka ainulaadseid teesegusid.

Juhendaja Maret Makko ühendab endas nii apteekri kui taimetarga teadmisi. Tal oli õnne kasvada üles metsade keskel ja elada aastaid väga looduslähedast elu. Lilleorus on ta õppinud tundma inimese sisemaailma ning oskab oma kursustel teemat alati laiemalt ja terviklikult käsitleda.

Kuidas tulla: http://www.lilleoru.ee/et/kuidas-tulla

Hind: 20€

Maksmine: Sularahas kohapeal või ülekandega (MTÜ Lilleoru arveldusarvele EE822200221017045549. Selgitusse märgi "21.07.2019 aiaakadeemia". )

Info ja registreerumine: Miina Leesment, miina.leesment@lilleoru.ee, +37255584895

Kohtume: Kursus algab 21. juulil, 10.00, koguneme alates 9.45 Lilleoru aias, lehtlas.   

Lilleoru ravimtaimeaia kohta loe siit: http://lilleoru.ee/et/content/ravimtaimeaed

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Taevasmaa tee 2
Aruvalla küla, Rae vald
Makseinfo
Osalustasu: 
€20
Makseviis: 
sularahas kohapeal
pangaülekanne
Registreerumine ja lisainfo