Aiaakadeemia

Lilleoru alustab uue Permakultuuri aiakadeemia sarjaga. Töötubades saad uusi ja huvitavaid teadmisi permakultuurist ning kasulikke näpunäiteid looduspäraseks aiapidamiseks. Inspireeriv sari selgitab nii teooriat kui näitab praktilisi töövõtteid. Arvestame loomulikult ka looduskalendriga - töötoas õpitu on kalendrile vastav ning seega saad õpitut koheselt oma aias järele proovida.

Aiaakadeemia töötubasid juhendab Lilleoru peaaednik Anne-Ly Naukas, kes kasvatab kõike aias leiduvat loomulikus koostöös taimede, bakterite, seente, usside, putukate ja lindudega. Sellises koostöös loodusega kasvab tervist toetav, puhas ja väikese ökoloogilise jalajäljega toit.

Aiaakadeemia sarja kuulub sel aastal kokku üheksa töötuba, märtsist septembrini. Sul on võimalus osaleda nii üksikutel sündmustel kui ka terves sarjas. 

Juba toimunud Aiaakadeemiaid saad järele vaadata siit 

Küsimuste korral võta ühendust: miina.leesment@lilleoru.ee 

Loe Lilleoru permakultuuri aia kohta lisa siit.

Toimumisaeg:
15. august laupäev, 11:15

Seekordne Aiaakadeemia Lilleorus koha peal ei toimu. Töötuba on võimalik järele vaadata alates 17. augustist Lilleoru Aiaakadeemia salvestiste lehelt.

Toimumisaeg:
16. august pühapäev, 10:00

Lilleoru aednikud kutsuvad kõiki aiatalgutele! Tööd toimuvad kõikides aiaosades: ravimtaime- ja köögiviljaaed, koolimaja park ja iluaed. Suuremateks töödeks on uue ürdiaia loomine ning Elulillel olevate ravimtaimepeenarde ümber korraldamine.