Aigi Vahingu meistriklass “Suhkrusõltuvusest vabaks” Lilleorus, neljapäeval 28. veebruaril

Natuke suhkrut ei tee kellelegi halba? Aga palju? On inimesi, kes soovitavad suhkru söömisest täielikult loobuda, ja on neid, kes räägivad, et mõõdukus kõiges kehtib ka suhkru puhul. On neid, kes “elavad suhkrust” ja on inimesi, kes võitlevad suhkruga – püüavad sellest loobuda, kuid mingil põhjusel ei õnnestu neil suhkru tarbimist vähendada. Milles asi?

Aigi Vahing jagab oma kogemust, kuidas ta Teadliku Muutuse Kunsti teadmiste abil avastas suhkrusõltuvuse tegelikud põhjused ning need seljatas. Loengust saad kaasa praktilised sammud, kuidas endagi magusasõltuvust vähendada.

Aigi on "Teadliku Muutuse Kunst I-II sõltuvustest vabanemiseks" koolitaja. Tal on 30 aastat kogemust söömissõltlasena. Tänaseks on ta Ingvar Villido loodud Teadliku Muutuse Kunsti abil oma sõltuvustest täielikult vabanenud ning  juhendab , kuidas TMK teadmisi rakendades söögi– ja kaalumuredest vabaneda. Aigi meistriklassidest saad kaasa praktilised teadmised, mis tuginevad tema enda kogemustele.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa

Loeng toimub Teadlikkuse Rakendamise Koolis, aadressil Taevasmaa tee 2. Vaata asukohta kaardil.

Makseinfo
Osalustasu: 
€15
Registreerumine ja lisainfo

Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga kl 21.23.

Enne loengu algust pakume koha peal ka teed või kohvi.  
Uues õppekeskuses käiakse oma vahetusjalanõudes, sokkides või kohalikes sussides. 

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514