Praktiline ajurveeda ja tervistavad harjutused energia aktiveerimiseks meridiaanides, juhendajad Aivar Kisant, Ain Padrik ja Marta Padrik, 19. oktoobril Lilleorus

19. oktoober, 10.0015.30

Ajurveeda õpetab, kuidas elada nii, et olla terve ning  harmoonias enda ja ümbritseva loodusega. Ajurveeda vaatab inimest tervikuna ja arvestab nii tema füüsilise kui ka peenkehadega. Kui üks nendest kehadest on tasakaalust väljas, mõjutab see ka teisi.

Loomuliku tervise meistriklassis räägib ajurveeda terapeut Aivar Kisant ajurveeda alustest ja selgitab, kuidas muuta oma elu nii, et säilitada ja parandada tervist. Millised on just sinu kehatüübile sobivad eluviisi soovitused? Kuidas vähendada tasakaalutust ning suurendada harmooniat ja heaolu?

Ja muidugi selgitab ta saabuva sügise eel, kuidas säilitada tervis ja tasakaal pimeda ja rõske sügise kiuste. Ajurveedal on varuks ammu järeleproovitud tarkused, mille järgimine on oluline just sellistel üleminekuperioodidel, kui kogu looduses toimuvad suured muutused.

Praktilises töötoas "Tervistavad füüsilised harjutused" tutvustavad 30 aastat joogat praktiseerinud Ain ja Marta Padrik harjutuste kompleksi, mis tugevdavad ja tasakaalustavad viite elementi inimkehas ning aktiveervad energia liikumist meridiaanides.

Tehnikates ühendavad nad kriya jooga teadmised hiina pärimusliku arstiteadusega, mis käsitleb meridiaane võrguna. Meridiaanide võrgustik ühendab sisemist välimisega: siseorganeid kehapinnaga, kudesid hingega, yini yangiga, maad taevaga.

Juhendajad

Aivar Kisant on ajurveedat õppinud alates 2003. aastast. Tema peamised õpetajad on olnud dr Igor Vetrov, dr George Eassey ja dr P. Ram Manohar. Lisaks on ta täiendanud end Amritapuri Amrita School Of Ayurveda ja Punarnava Ayurveda Hospitali juures Indias ja erinevatel ajurveeda seminaridel.

Ain ja Marta Padrik on praktiseerinud joogat 30 aastat, nendest 15 aastat hatha jooga juhendajatena. Nad on Ingvar Villido õpilased 1995. aastast.

Ajakava:
10.00–10.30 Kogunemine
10.30–Tutvumine ja sissejuhatus
11.00–12.30 Marta ja Ain Padrik, Tervistavad füüsilised harjutused
12.30–13.30 Lõuna
13.30–15.30 Aivar Kisant, Praktiline ajurveeda

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Ingvar Villido Ishwarananda Kool, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€45

Osalustasu sisaldab ka maitsvat taimetoidu-lõunasööki Lilleoru Issa kohvikus.

Registreerumine ja lisainfo

Ühistransport. Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 8:30 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 9:10. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Soovi korral võta meiega ühendust ja saame sulle auto bussi vastu saata. Peale meistriklassi saab linna tagasi kas mõne teise osaleja või bussiga nr 105 (väljub Lilleoru peatusest 16:13).

Praktilist. Lilleoru koolimajas käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514