Anne-Ly Naukas

Anne-Ly endast

Inimestega suheldes ja joogatunde juhendades olen kogenud, et kõik eelnev – erinevad töökogemused ja oskused, mida olen nendega seoses pidanud omandama, on tänasel päeval need, mis valitud tegevusi toetavad. Kõik eelnev ei ole olnud juhuslik, vaid ettevalmistav. 

Teekond

1996 - 1998 osalesin Ingvar Villido loeng-kursustel, kus ta jagas teadmisi inimeseks olemise baastõdedest, teadlikkuse kasutamisest ja alateadvuse mehhanismidest.

1998 sai minust Ingvar Villido Ishwarananda õpilane ja Lilleoru õpilaskogukonna liige.

2003 alustasin intensiivset isiklikku kriya hatha jooga praktikat ning aasta hiljem hakkasin joogahuvilisi juhendama.

2004 - 2006 pühendused Babaji kriya jooga I-III astme tehnikatesse. Õpetajad Marshall Govindan Satchidananda ja Durga Ahlund.

2005 – 2007 läbisin kriya hatha jooga õpetajate 200-tunnise õppeprogrammi. Oman rahvusvahelist kriya hatha jooga õpetaja tunnistust (Rahvusvaheline Joogaliit e Yoga Alliance). Õpetajad Marshall Govindan Satchidananda ja Durga Ahlund.

Osalen aeg-ajalt joogaõpetajatele ja -praktikutele mõeldud funktsionaalse joogateraapia ja anatoomia koolitustel. Õpetajaks on pikaajaline kriya jooga praktik ja osteopaat PhD Laurier-Pierre Desjardins.

2011. aasta algusest olen Lilleorus aednik ja kasvatan kogukonnale suvist mahetoitu permakultuuri põhimõtteid rakendades ning loodust hoidvat aiandust arendades.

Väga praktilised ja õpetlikud on korduvad reisid-palverännakud Indias - iidsete joogide ja Maha-Siddhade õpetustega seotud paikadesse, iidsetesse templitesse. Need toimuvad praeguseni, ca kord aastas.

Elumuutev kogemus on olnud tublideks meesteks kasvatada kaks poega. Lisandunud on vanaema kogemus.

2016. jaanuaris avasin Tallinnas Annapurna Joogastuudio (al 2019 Babaji Kriya Jooga Stuudio)

2018. aastal disainisin naiste ja meeste joogariided ning lõin rõivabrändi Dakini (Mugavad joogariided. Sinule).

2020. aasta talvisel retriidil sain Õpetajalt teadmise, et joogastuudio ja joogariiete brändiga seonduv on realiseeritud ning juhis on keskenduda tegutsemisele Lilleorus, siinse koha hüvanguks. Joogatundide juhendamine jätkub Lilleorus. 

Kontaktandmed
Telefon: 
+372 56 66 94 55
e-mail: