Annetused

Kogume täna annetusi eeskätt Teadlikkuse Rakendamise Kooli ehitamiseks Lilleorgu, mille soovime avada 2018. aastal kingitusena Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. 
Palun aita sinagi kaasa!

Rahalise annetuse koolimaja ehituseks saad teha:
MTÜ Lilleoru, a/a EE202200221053475791 Swedbankis või sularahas Lilleorus koha peal.
Ükski panus ei ole liiga väike!

MTÜ Lilleoru kuulub 01.01.2014 alates tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja. Tänu sellele saavad ettevõtted teha meile annetusi ja kingitusi tulumaksuvabalt. Eraisikud saavad annetatud summa arvestada maha oma maksustatavatest tuludest. Täpsem info maksuameti kodulehel.

Kogu Lilleoru õppe- ja elukeskkond on aastate jooksul üles ehitatud inimeste toel, kes on siinseid tegevusi ja teadmisi väärtustanud. Suures osas annetuste toel on rajatud Lilleoru Elulille park ja siin asetsevad maailma erinevate kultuuride pühapaigad. Arendusprojekte oleme rahastatud valdavalt meie enda ettevõtlustegevuse, sihtotstarbeliste annetuste ja fonditoetuste abil.

Kui meie tegevused ühtivad ka sinu väärtustega ja soovid Lilleoru arengut toetada, võtame annetuse tänuga vastu. Võib teha nii üldisi kui sihtotstarbelisi annetusi: MTÜ Lilleoru, EE822200221017045549, Swedbank. 

Kui soovid panustada tööd, tehnikat, materjale, teadmisi või oskusi, võta ühendust Ave, Lilleoru esinaisega.