Babaji kriya jooga õpilaste I-III astme satsangid Ishwaranandaga Lilleorus pühapäeval, 17. veebruaril

17. veebruar, 13.3017.00

Alates 2017 sügisest toimuvad kriya jooga satsangid ainult Lilleorus. 
Satsange viib läbi kriya jooga Õpetaja Ishwarananda.
Oma küsimused võib esitada kohapeal kirjalikult. Märkmete tegemiseks võta kaasa isiklik pühenduse materjal või märkmik!

I aste          kl. 13:30 - 15:00 
II aste         kl. 15:10 - 16:10
III aste        kl. 16:15 - 17:00

Babaji kriya jooga tehnikad antakse edasi otse õpetajalt õpilasele kolme pühenduse käigus. Lilleorus viib pühendusi läbi Ingvar Villido, vaimse nimega Ishwarananda, kes pühitseti Babaji kriya jooga õpetajaks ehk acharya'ks 2007. aastal.

Kriya jooga praktiseerimine põhineb teadlikkuse kasutusel. Teadlikkus on jooga tehnikate tulemusliku läbi viimise aluseks. Kriya jooga I astme pühendusele eelnevalt on seetõttu vajalik läbida ettevalmistavad kursused I-II sarjast Teadliku Muutuse Kunst I-V. Enne pühendusi on ​soovitav alustada ka kriya hatha jooga tundidest.

I astme pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, mille jooksul õpetatakse 18 kriya hatha jooga asendit e asanat, mis panevad kehas liikuma elujõu e praana; 6 faasist koosnev mõjus hingamistehnika krija kundalini pranajaama, mis korrastab peened energiad ning äratab universaalse eluenergia; 7 meditatsioonitehnikat, et õppida valdama mõistust, teadlikkust ja intuitsiooni.

II astme pühendus on intensiivne nädalavahetuse kursus, mille jooksul omandatakse tehnikad energiakeskuste e tšakrate aktiveerimiseks; õpitakse kasutama joogaliku kiirpuhkuse ja vaikimise tehnikaid, et taastada ja hoida kokku eluenergiat ning suunata see teadvuse kõrgemate tasandite saavutamiseks; õpitakse palju tervendavaid paranjaamasid, ka seksuaalenergia transformatsiooni pranajaama; õpitakse rakendama teadlikkust igapäevase tegevuse ajal; saadakse õpetajalt isikliku mantra pühitsus.

III astme pühendus on intensiivne nädalane ritriit, mille käigus õpitakse ja praktiseeritakse edasijõudnute tehnikaid, mis moodustavad viimase osa Babaji kriya jooga 144 tehnika täiuslikust süsteemist. III astme tehnikad on seotud ka potentsiaalide avamisega ja eneserealisatsiooni saavutamisega. Praktikaid täiendavad loengud kriya jooga kui tervikliku arengutee ja selle eesmärgi paremaks mõistmiseks.

Jätkuõpe ehk satsangid - pärast pühendusi on võimalik osaleda regulaarses jätkuõppes. Lilleorus toimuvad sügisest kevadeni regulaarsed I-III astme satsangid. Neil kohtumistel Ishwaranandaga jagatakse praktiseerimisel tekkinud kogemusi, esitatakse küsimusi ja täpsustatakse tehnikaid.

Siit kalendrist leiad BKJ pühenduste ja satsangide toimumise ajad.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Taevasmaa tee 2
Aruvalla küla, Rae vald
Makseinfo
Osalustasu: 
€10

Satsangide osalemise tasuks on kokku lepitud soovituslik annetus: üks aste 10€.
Kui õpilasel on I-III astme pühendus ja ta soovib osa võtta iga astme satsangist, on soovituslik annetus 30€.
Annetused kogutakse enne satsangide algust kohapeal sularahas ja samas on vajalik ka nime kirjapanek!
Eelregistreeruda ei ole vaja

Registreerumine ja lisainfo

Online osalemine:
Satsangid on osalemiseks kohapeal.
Ülekande teel saavad osaleda vaid need, kes on Eestist ära või mingil väga mõjuval põhjusel ei saa tulla. 
Ülekanded toimuvad välisriikide õpilastele inglise keeles. Kui inglise keelset rahvast ei osale, saab ülekande teha eesti keeles. 
Satsangide online-teemaline kontaktisik on Aigi. 
Kui soovid osaleda, anna palun enne satsangide algust oma soovist ja põhjustest teada Aigile: aigi.vahing@lilleoru.ee

Kontakt
Anne-Ly Naukas
e-mail:
tel:
+372 56 66 94 55