Babaji kriya jooga avatud loeng Ingvar Villido Ishwaranandalt 10. juunil.

10. juuni, 19.30

Kriya-jooga eesmärk on ainult üks: anda inimesele kätte tema õige positsioon elus, õppida elu ise juhtima, mitte olla juhitud elu poolt. Ja siis loomulikult jõuda enda juurteni, enda tegeliku võimekuseni.“ 

Babaji kriya jooga avatud loengus tutvustab acharya ehk meisterõpetaja Ingvar Villido (Ishwarananda) Babaji kriya jooga süsteemi ning selgitab iidse joogateaduse rolli ja tähendust 21. sajandil. 

Kriya tähendab teadlikku tegevust, ehk tegutsemist selliselt, kus iga protsess on jälgitud, juhitud, kindla eesmärgiga ning valitud eesmärki täitev. 

Kriya-jooga on iidne tegelikkusel põhinev terviklik ja praktiline joogateaduse süsteem, mis sobib igale kaasaegses ühiskonnas tegutsevale inimesele, olenemata tema ettevalmistusest, erialast, rassist või religioonist. Babaji kriya jooga süsteemi kuulub kokku 144 tehnikat ning need saab omandada kogenud meisterõpetaja juhendamisel kolme eraldi kursuse ehk pühenduse käigus.

Ingvar Villido sai õiguse Babaji kriya jooga tehnikaid edasi anda 2007. aastal selle joogaliini hoidjalt Marshall Govindanilt. Koos pühitsusega kriya-jooga acharya´ks anti talle ka vaimne nimi — Ishwarananda.

Loeng on tasuta, tõlkega inglise keelde. Osalemine online! Kohapeal on riiklike piirangute tõttu ainult terved pühendusel osalejad.

REGISTREERI SIIN!

Loeng juhatab sisse Babaji kriya jooga I astme pühenduse.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Ingvar Villido Ishwarananda Kool, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa

 

Autoga tulles: vaata Lilleoru asukohta kaardil

Ühistransport: buss 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast (peatus 4). Lilleoru peatusesse jõuab buss 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga 138 kl 21.28 Ellaku peatusest.

Praktilist: uues koolimajas käime vahetusjalanõudes. Kohapeal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Kontakt
Anne-Ly Naukas
e-mail:
tel:
+372 56 66 94 55