TMK – TEADLIKU MUUTUSE KUNST Seeria tutvustus. Uued kursuste algused. TMK I: Mina ja minu sisemaailm ja TMK II: Elu häirivate emotsioonide vabastamine

Kursustel õpitu on praktiline, arvestab kaasaegse inimese vajaduste, elutempo ja võimetega ning annab uued võimalused elukvaliteedi parandamiseks. Saad vahendid, millega muuta iseseisvalt oma kroonilisi harjumusi, probleeme, hoiakuid ning uskumusi iseenda ja teiste suhtes – vabastada end ise kannatustest.

Eestis loodud unikaalne elumustrite muutmise õpetus põhineb iidsete tarkade – siddhade – inimkäsitlusel. 

Meid ei ole kujundanud mitte ainult geenid, vaid ka keskkond – nii ajalooline kultuuriline pärand kui ühiskonna poolt antav õpetus. Omaenda vigu jätkuvalt kopeeriv ümbritsev maailm õpetab meid samu vigu kordama. On naiivne loota, et see peatuks iseenesest.

Põhjuseks, miks me oma igapäevaeluga lihtsalt ja tulemuslikult toime ei tule, on ekslik inimesekäsitlus, mis lähtub sellest, et inimene on kõigest bioloogiline masin, mõtlev loom, kes seisab iga päev silmitsi vaenuliku keskkonnaga, millele ta on paratamatult loodud alla jääma.

Kuni 95% iga inimese igapäevasest elust kujundavad erinevad harjumused. Kas selline olukord ei tundu Sulle liialt piirav?

Teadliku Muutuse Kunsti (TMK) kursuste sari on loodud kaasaegsele inimesele igapäevaste tegevuste tulemuslikkuse tõstmiseks ja ettetulevate olukordade paremaks lahendamiseks. Kursusel omandatud praktilistest oskustest kujuneb igapäevaselt kasutatav sisemaailma “tööriistakast”, milles sisalduvate töövahendite abil saab tulemuslikult “parandada” iga ettejuhtuvat olukorda. Ja seda just konkreetses situatsioonis selle tekkimise ajal. Selliselt praktilisse ellu integreerituna kujundatakse õpitu alusel teadlikum vaade igapäevaelule, milles on vähem segajaid ja segadust ning kus järk-järgult võetakse oma elu üle tegelik kontroll, nii nagu see tegelikult loomulik ongi. Meie igapäevased suunajad ja juhid – emotsioonid ja mõttemustrid – muutuvad meie tööriistadeks, mille kasutuse aja ja koha üle otsutame meie ise. Kättesaadavateks ja kasutatavateks muutuvad ka seni juhuslikult avaldunud inspiratsioon ja intuitsioon. Igapäevase müra taustalt hakkab eristuma üks eripärane seisund – teadvelolek – milles tegutsemine tõstab elukvaliteedi senikogetust oluliselt kõrgemale. Praktilises elus hakkab avalduma ka meie tegelik olemus, mille kohta olid meil seni vaid teoreetilised ideed või üksikud vilksatused, kui sedagi.

Vaata siit kursustel osalenute video-vastukaja.

Kursustest kolm esimest aitavad muuta elu lihtsamaks ja teadlikumaks, kahel viimasel õpid, kuidas oma elu juhtida juba uutel alustel ning kujundada sellest harmooniliselt voolav, aga samas ka aktiivselt arenev looming:

I: Mina, minu sisemaailm – viis keha
II: Elu häirivate emotsioonide vabastamine
III: Elu häirivate kontseptsioonide vabastamine
IV: Aruka inimese töövahendid: teadlikkus, eristamine, taipamine, intuitsioon ja inspiratsioon
V: Uue inimese edu valem: info, analüüs, tegutsemine

REGISTREERU SIIN ALGAVAILE TMK I-II KURSUSTELE TALLINNAS:
26.-27. sept (L-P) kl 10-17 ja 10. okt (L) kl 10-14 Nordic Hotel Forumis.
Registreerudes anna palun teada kui soovid lisatasu eest sünkroontõlget inglise või vene keelde.

Need kuupäevad ei sobi? Vaata siit I-II kursuste algusi: 3.-4. okt ja 23. okt 2015 Tartus ja 12.-13. märtsil ja 15. apr 2016 Viljandis. Vaata siit TMK I-II kursusi 12.-13- dets Saksamaal ja 16.-17. jaan 2016 Luksemburgis.

Vaata siit tervet TMK I-V kursuste kalendrit.

Vaata siit jätkuõppe võimalusi.

Kriya jooga on iidne tegelikkusel põhinev terviklik ja praktiline joogateaduse süsteem, mis sobib igale kaasaegses ühiskonnas tegutsevale inimesele, olenemata tema ettevalmistusest, erialast, rassist või religioonist. Kriya tähendab teadlikku tegevust, ehk tegutsemist selliselt, kus iga protsess on jälgitud, juhitud, kindla eesmärgiga ning valitud eesmärki täitev. Kriya ei ole ükski meie automaatsetest reaktsioonidest või alateadvuse juhitud protsessidest – see on ka peamiseks põhjuseks, miks selline alateadlik tegevus enamasti soovitud eesmärgini ei vii. Kriya mõju on kõikjalolev, see on nagu gravitatsioon, mis mõjub kõigile samal viisil.

Ingvar Villido (Ishwarananda) on pühitsetud kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja juht. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Nordic Hotel Forum, Viru väljak 3, Tallinn
Makseinfo
Osalustasu: 
€200

Osalustasu hõlmab kursuseid I-II ja jätkupäeva. Et kinnitada enda koht grupis, palume registreeruda ja maksta osalemistasu hiljemalt 19. septembriks ülekandega MTÜ Lilleoru arvele: Selgitus „Teadliku Muutuse Kunst I ja II, 26.-27.09 ja 10.10.2015”.

Kui oled huvitatud kõigi viie kursuse läbimisest ja maksad terve sarja eest korraga, kehtib allahindlus 10%. Tee sel juhul palun ülekanne summas 675 eur, selgitusega "TMK I-V algusega sept 2015". See osalemise võimalus kehtib ühe kalendriaasta jooksul.

Kontakt
Anneli Hallik
e-mail:
tel:
+372 56 616 948