TMK – TEADLIKU MUUTUSE KUNST V: Uue inimese edu valem: info, analüüs, tegutsemine, Tallinnas

5. detsember, 10.0017.00

V kursusel õpid:

  • olemasolevas infos orienteeruma ja seda analüüsima;
  • tuvastama olukordi, kus pole piisavalt infot;
  • otsima puuduolevat infot ja seda protsessidesse integreerima;
  • tegutsedes kiiresti optimeerima ja kergesti ümber orienteeruma;
  • teadvustama kõiki oma tegevusi ning neid teadlikult alustama, läbi viima, muutma, mõjutama ja lõpetama;
  • optimeerima kõiki tegevusi, tehes vajadusel ruumi teistele sulle olulistele tegevustele.

TMK V kursusele eelnevalt tuleb läbida TMK ITMK IITMK III ja TMK IV.

REGISTREERU SIIN ALGAVALE TMK V KURSUSELE TALLINNAS:
5. dets. (L) kl 10-17 ja 9. jaan. (L) kl 10-14 Nordic Hotel Forumis.

Vaata siit tervet TMK I-V kursuste kalendritVaata siit tervet TMK I-V seeria tutvustust.

Juhendajast:

Ingvar Villido (Ishwarananda) on pühitsetud kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja juht. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Osalenute vastukaja:

Et minu töö seisneb paljude tegevuste korraldamises ja koordineerimises, kuulen teistelt pidevalt, et jõuan nende arvates tohutult ära teha ja olen samas seesmiselt rahulik. Tänu kursustel õpitud sisemiste ressursside sihipärasele kasutamisele on tekkinud hoopis teistsugune efektiivsus ja vastupidavus. Samuti on minu elus väga palju häid inimsuhteid.… Aitäh, Ingvar.
Ave Oit, 38, juht ja koolitaja

Viis kursust moodustavad tervikliku praktiliselt kasutatava õpetuse, kus iga järgnev kursus on eelnevaga orgaaniliselt seotud, teadmised avarduvad süvitsi, tulevad taipamised, intuitsioon, inspiratsioon. Tunnistajana olen nagu sündmuste kõrval, omades ülevaadet ja aimates lõpplahendusi. Tõepoolest elu on muutunud lihtsaks nagu oli see lapsepõlves, samas väga huvitavaks ja elamisväärseks. Kogen ümbritseva suhtes tolerantsust, häirimatust. Suhted kaasinimestega on muutunud sõbralikuks ja avatuks. Varematel aegadel oli tähtis minu idee, minu oma, mina teen. Nüüd peale kursustel omandatu olen avatud ega aja kiivalt oma asja, mõistan ja kogen koostööst tulenevat sünergiat ja protsessis olemise ilu ja rõõmu. Nii mõnedki tegevused on muutunud ebaolulisteks ja ma ei võta neist enam osa. Vabaneb aega ise enda jaoks, oma sisemaailma korrastamiseks ja puhastamiseks. Sügav kummardus Õpetajale selle täiusliku ja toimiva Õpetuse eest.
Ain Padrik, 67, arhitekt

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Nordic Hotel Forum, Viru väljak 3, Tallinn
Makseinfo
Osalustasu: 
€200

Osalustasu hõlmab V kursust ja selle jätkupäeva. Et kinnitada enda koht grupis, palume registreeruda ja maksta osalemistasu hiljemalt 28. novembriks ülekandega MTÜ Lilleoru arvele. Selgitus: „Teadliku Muutuse Kunst V 5.12.2015 ja 9.01.2016”.

Kontakt
Anne-Ly Naukas
e-mail:
tel:
+372 56 66 94 55