Tōnis Mägi, Johansonid ja K.C. Joonas sumeda suurkontserdiga "Teine ruum" 4. juunil kl 18.00 Lilleorus

Muusikud on püünel kõik koos, kulgedes mööda üksteise tuttavaid ja tundmatuid pilte ning oodates publikut kaasa rändama. Vaata kontserdi videoklippi.

Tõnis Mägi, Kärt ja vennad Johansonid ning Krista Citra Joonas on meie sõbrad ja toetanud meie tegevusi mitme meeldejääva kontserdiga. Oleme õnnelikud, et saame neile seekord pakkuda vägevat esinemiskeskkonda õhkkonnas, mis toetab hingelisi elamusi ja kogemusi.

Kontsert toimub “Pühapäev Lilleorus” raames, mil avame meie Eesti 100. sünnipäeva peakingituse Teadlikkuse Rakendamise Kooli sisu. 

Kontsert avab ka uue sündmuspaiga, milleks on meie teise kingituse “Teadlike kogukondade Tarkus” konverentsi peaareen – Hooandja toel soetatud hiigeltelk

Kontsert on ka EV100 sündmuste kalendris www.ev100.ee ja toetab meie Eesti 100. sünnipäeva kingituste valmistamist.

Olete kõik oodatud osa saama, tulla võib kogu perega!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Aruvalla küla, Rae vald

VAATA TULEKU JUHENDIT SIIT! Kontsert toimub suures välitelgis, kus on ka vihmase või jaheda ilma korral kuiv ja soe. Tule kohale veidi varem ja arvesta palun, et parkla asub 500m kaugusel.

Makseinfo

Piletid 15-20€, müügil Piletilevis.
Koha peal enne algust 20-25€.

Kell 12-17 "Pühapäev Lilleorus" tutvustuspäeva raames toimuvatel ettekannetel, töötubades ja lasteprogrammis osalemine on tasuta. Sularaha tasub siiski kaasa võtta - terve päeva on avatud kohvik, ravimtaimetelk ja Lilleoru kauplus. Päeva tulu läheb Lilleorgu ehitamisel oleva kooli ehituse toetuseks.