Helen Kooli meistriklass väikelaste vanematele 18. aprillil, Lilleorus

Lapse sünd on rõõmus hetk, kuid magamatus, oma aja puudumine, hirm ja kahtlused varjutavad sageli vastsete vanemate agipäeva. Mida teha, kui emotsioonid kasvavad üle pea? Mina, minu tahtmised ja soovid, minu aeg – kuidas tulla toime sellega, et kogu elu keerleb nüüd lapse, tema vajaduste ja nõudmiste ümber? Kas ma teen ikka kõike õigesti? Kuidas ületada lapse kasvatamisega seotud hirmud ja võtta uus reaalsus päriselt omaks?

Helen Kool on TMK kooli eestvedaja, Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli sotsiaaltöö lektor ning ühe tütre ja kaksikute poiste ema. Meistriklassis jagab ta, mida tema tegi, et tulla toime magamatuse, rüblikute lastega ja eluga haiglas ning luua selle kõrval teadlik ja toetav paarisuhe.

“Pidin pidevalt olema valvel, sest lämbumisega lõppeda võivad kriisid algasid lastel ikka öösiti, mõnikord ka lõunauinaku ajal, vähimagi ettehoiatuseta. Kott elementaarsete haiglasse sõiduks vajalike asjadega oli koridoris aasta aega kogu aeg pakitud.” –– Helen Kool intervjuus ajakirjale “Pere ja Kodu” (12/2015).

Toimumise aeg ja koht
Toimumisaeg: 
18. Aprill, 2019, 19:00 to 21:00
Toimumiskoht: Teadlikkuse Rakendamise Kool, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€15
Registreerumine ja lisainfo

Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik registreeruda hiljemalt 17.04 17:00 ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame e-maili teel registreerimise kinnituse ja makseinfo.

Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 Ellaku peatusest kl. 21.28

Enne loengu algust on avatud Lilleoru kohvik ja pood.  

Uues õppekeskuses käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514