Dr Helena Lassi meistriklass: Kuidas leevendada ärevushäireid? 14. märtsil, Lilleorus

14. märts, 19.0021.00

Kurk kuivab. Peopesad higistavad. Hing on rinnus kinni. Süda puperdab. Mõte ei tööta. Sõnad ei tule üle huulte. Tardumus. Paanika. Põgenemine. Lõpuks loobud juba ette pidudest, kohtumistest, kõnedest ja reisidest. Annad oma elu järk-järgult ära. Avalik esinemine? Mina? Ei!

Ärevus on alateadvuse kaitsemehhanism. Paanikahoogu põhjustav energiavoog on tegelikult meile kasulik. See on vajalik, et inimene suudaks alateadvuse jaoks ohtliku olukorraga toime tulla või selle eest põgeneda. Kui me ei oska seda energiat kasutada, on see meie jaoks ebameeldiv ning lõpuks tembeldatakse see häireks või koguni haiguseks. Tegelikult viitab see vajadusele seda energiat tundma ja teadlikult valdama õppida.

Ärevushäire tuuma moodustab muretsemine koos ärevuse tundega. Dr Helena Lass juhendab meistriklassis, kuidas vabaneda sund- ja muremõtetest, mis vallandavad ärevushoo ja seda alal hoiavad.

Helena on hariduselt psühhiaater ja vaimse vormi ekspert. 2017. aastast hakkas ta läbi viima ka Teadliku Muutuse Kunsti kursuseid. Erialase töö kõrvalt on ta pannud tööle digikoolituste platvormi Wellness Orbit ning lükanud käima Teadliku Ettevõtluse / Conscious Initiative konverentside sarja.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Ingvar Villido Ishwarananda Kool, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€15
Registreerumine ja lisainfo

Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel! Selleks on vajalik registreeruda hiljemalt kolmapäeval 13.03 kl 17.00 ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame e-maili teel kinnituse ja makseinfo.

Ühistransport: Buss nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28.
Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 (väljub Ellakult) kl 21.28.

Enne loengu algust pakume ka teed või kohvi.

Uues õppekeskuses käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik
mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Loengut korraldab MTÜ Lilleoru koostöös Human OÜga.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514