Helena Lassi meistriklass “Kuidas olla iseendaga heas suhtes?” 2. mail, Lilleorus

2. mai, 19.0021.00

Dr Helena Lass jagab meistriklassis, kuidas avastada see, kes sa tegelikult oled, ning näitab, kust saavad alguse kõik meie heitlused iseendaga.

Pole küllalt hea? Ei saa hakkama? Pidev enda tõestamine, võitlemine ja võistlemine? Kust tuleb see sund? Meistriklassist saad kaasa lihtsa tehnika, mille abil on võimalik need konfliktid ületada ja leida päriselt rahu iseendas.

Helena on hariduselt psühhiaater ja vaimse vormi ekspert. 2017. aastast hakkas ta läbi viima ka Teadliku Muutuse Kunsti kursuseid. Erialase töö kõrvalt on ta pannud tööle digikoolituste platvormi Wellness Orbit ning lükanud käima Teadliku Ettevõtluse / Conscious Initiative konverentside sarja.

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€15
Registreerumine ja lisainfo

Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik registreeruda hiljemalt 01.05 17:00 ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame e-maili teel registreerimise kinnituse ja makseinfo.

Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 Ellaku peatusest kl. 21.28

Enne loengu algust on avatud Lilleoru kohvik ja pood.  

Uues õppekeskuses käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514