Dr. Helena Lass: Emotsioonide ja hirmu mõju immuunsüsteemile – teadvustamise praktikad kui lahendus ja kaitse, 2. aprillil INTERNETIS

Meid ümbritsevad iga päev sajad erinevad haigustekitajad, kuid kui meie immuunsüsteem on tugev, siis haigestumist ei toimu. Immuunsüsteemi toimimist mõjutavad nii väliskeskkond kui sisekeskkond, kusjuures sisekeskkond avaldab sellele mõju 24/7. Teadusuuringutele ja teadvustamise praktikatele toetudes uurime vebinari jooksul:

◆ Kuidas mõjutavad emotsioonid meie keha tervist?

◆ Kuidas mõjutavad immuunsüsteemi negatiivsed emotsioonid ja hirm?

◆ Kuidas mõjutab tervist ja paranemise väljavaateid vastavalt pessimistlik, neutraalne ja  optimistlik häälestatus?

◆ Teadvustamise praktikate ehk psühholoogias nn. kolmanda laine sekkumiste mõju immuunsüsteemi tugevdajana.

◆ Milliseid teadvustamise meetodeid on teada emotsioonide haldamiseks ning milliseid uusi võimalusi pakub emotsioonide vabastamine ehk aktiivsel teadvustamisel baseeruvad tehnikad?

◆ Õpime ära kaks teadvustamise praktikat ning treenime emotsioonide teadvustamist.

Dr Helena Lass on psühhiaater ja Teadliku Muutuse Kunsti koolitaja. Ta on üle 10 aasta praktiseerinud kriya joogat ja Ingvar Villido loodud Teadliku Muutuse Kunsti tehnikaid sisemaailma muutmiseks. Ta on avaldanud hulgaliselt artikleid vaimse vormi teemadel meediakanalites eri riikides ning 2018 ilmus teaduskirjastuse Routledge välja antud kogumikus ka tema teadusartikkel tulevikusuundadest vaimses tervises. Ta juhendab Teadliku Muutuse Kunsti I–II kursuseid aidates inimestel saavutada ja säilitada head vaimset vormi.

Hind: 25€

Osta pilet siit

Loe Helena Lassi artiklit "Tee ärevusest enesekindluseni" human.ee blogist.

Toimumise aeg ja koht
Toimumisaeg: 
2. Aprill, 2020, 17:00 to 18:30

 

Saadame teile interneti teel osalemise lingi koos piletiga meilile. Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada ZOOM Meetings. Siit leiad põhjalikumad juhised rakenduse paigaldamiseks. Palun veendu, et sinu internetiühendus on piisavalt stabiilne ülekande jälgimiseks.

Dr. Helena Lassi vebinarid toimuvad MTÜ Lilleoru ja OÜ Human koostöös.

Kontakt
Kristi Reinap
e-mail: