Ingvar Villido Ishwarananda „Teadmiste tee“ sarja seitsmes loeng „Palverännakud ja pühad kohad – kellele ja milleks?“ 22. juunil. ONLINE

22. juuni, 19.0021.00

On ütlemine, et pühapaiga külastamine annab ränduritele osa seal olevast väest, sest need kohad on erilise väe ja õnnistusega.

Kui inimestelt küsida, miks nad käivad palverännakutel või miks külastavad pühasid kohti, siis nad vastavad, et see on üks moodus näha oma silmaga, kogeda, praktiliselt tundma õppida loodusjõude, energiaid, paluda õnnistusi ja avastada neid peidetud ühenduskohti universumis inimese ning loodusjõudude vahel.

On ka leitud, et pühakoha energeetika võimaldab ränduri sisemaailmal rahuneda ja mõjutada seda püsivalt, andes rahu.

Igaüks on kuulnud ilmselt kellestki, kes on käinud müstilisena tunduval reisil kuskil kaugel maal ja on nimetanud seda reisi palverännuks.

Mis see palveränd siis tegelikult on? Mille poolest erineb palveränd tavapärasest reisimisest ja kas palverännuks on üldse vaja kuskile reisida või see, mida me palverännakult loodame leida, on meis endis juba olemas?

Miks seostatakse palverännuga tihti just Indiat? Kas see rahu, mida inimesed loodavad pühadest kohtadest leida, on meis endis peidus ja kuidas seda praktiliselt leida tingimustes, kus reisida ei ole võimalik?

Ingvar on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta. Teadmiste tee sarja raames jagab ta laiema avalikkusega sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Samal moel avab ta osalejatele juunikuu loengus pühade kohtade ja palverännaku praktilise mõju inimesele. Ta näitab, kuidas tuua justkui kauged vaimsed teadmised igapäevaellu ning avastada oma tegelikud võimed ja võimalused. Inimese tee on praktilise tarkuse tee, ütleb ta.

Loengul on sünkroontõlge inglise, saksa ja vene keelde.

Osale tasuta või annetuse eest.

Loeng on järelvaadatav 7 päeva.

REGISTREERU SIIN

Toimumise aeg ja koht

Saadame teile interneti teel osalemise lingi koos piletiga meilile. Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada ZOOM Meetings. Siit leiad põhjalikumad juhised rakenduse paigaldamiseks. Palun veendu, et sinu internetiühendus on piisavalt stabiilne ülekande jälgimiseks.

Registreerumine ja lisainfo

Loengusarja korraldab MTÜ Lilleoru (Eesti).

Küsimuste korral võta ühendust: kristi.reinap@lilleoru.ee