"Vaimsed praktikad – aruka inimese varasalv" 12. jaanuaril. Ingvar Villido Ishwarananda loengusarjast "Teadmiste tee"

12. jaanuar, 19.0021.00

Inimese igapäevase arukuse aluseks on oskus kasutada teadvust ja selle omadusi. Kiire taip ja selge eristamine on ratsionaalse inimese tunnus. Vaimsus paistab selles valguses kui midagi irratsionaalset ja laiali valguvat. Kuid ometi on läbi aegade kõikide vaimsete õpetuste juurde kuulunud harjutused taiplikkuse lihvimiseks ja arukuse arendamiseks, sest vaimne tee on tegelikult inimese praktilise tarkuse tee.  

Müstikute, joogide ja siddhade peamine tööriist on klaar teadlikkus, mis aitab jätta kõrvale kõik käibetõed ja mõistuse dogmad. Nad ei tunnista midagi, mis ei põhine nende vahetul teadmisel. Skepsis, uskmatus ja kaine ratsionaalsus on osa nende vaimsest praktikast. Niiviisi avastavad nad elusa, vahetu ja tõetruu tegelikkuse, mida ei moonuta uskumused, eelarvamused ja emotsionaalsed suhtumised.

Mis oleks kui samasugune vahetu selgus oleks Sul Sinu enda tänases elus ja tegevustes?

Mis tegelikult on vaimsus? Mis on vaimne praktika? Kuidas tuua nende teadmistega oma igapäevasesse ellu selgust juurde?

Ingvar on käinud siddha-jooga teed üle 30 aasta. Esimest korda jagab ta laiema avalikkusega sel teekonnal avastatud sügavamaid teadmisi talle omasel lihtsal ja praktilisel viisil. Ta näitab, kuidas tuua justkui kauged vaimsed teadmised igapäevaellu ning avastada oma tegelikud võimed ja võimalused.

Loengul on sünkroontõlge inglise, saksa ja vene keelde.

Osale tasuta või annetuse eest.

Osale online 

Toimumise aeg ja koht

Toimub online. Osalemise juhised saadame sulle koos piletiga meilile.