Ingvar Villido meistriklass "Kuidas hoida fookust?" Lilleorus, teisipäeval 12. veebruaril

12. veebruar, 19.0020.30

Teisipäeva hommik 9:05, oled täis energiat ja sihikindlust, asud just tööle, kui... endast annab märku sissetulev email. Sõnum. Teine sõnum. Messenger... kiirelt silm üle ka Facebooki uudisvoost. Ja Delfist. Kõne. Teine kõne. Kalendri-popup. Töökaaslane astub su laua juurest läbi, et juttu puhuda ja sulle üks ülesanne poetada... Mäletad Sa enam üldse, millega Sa tegelesid või tahtsid tegeleda? 

Iga näiliselt süütu väike kõrvalepõige on tegelikult uus ülesanne, millesse on kaasatud mõtted, emotsioonid ja füüsiline keha. Sellisteks ümberlülitusteks vajab aju näiteks kordades rohkem kütust - glükoosi - kui sama tegevusega jätkamine. On uuritud, et pidevalt ühelt ülesandelt teisele hüpates väheneb inimeste efektiivsus kuni 40% ja suurenevad stressinäitajad. Teisisõnu - päeva lõpuks oleme väsinud ja hajevil. Meil pole lihtsalt energiat, et fookust hoida. Selle kompenseerimiseks me sööme rohkem, joome kohvi ja tarbime teisi erguteid – kuigi tegelikkuses on meil vaja õppida lihtsalt teadlikkust lõdvestama ja teadlikult suunama.

Ingvari meistriklassis 12. veebruaril õpid, kuidas tulla toime infotulva ja väliste segajatega ning hoida fookust just nendel teemadel, millega Sina ise tahad tegeleda.

Ingvar Villido meistriklasside sarjas saad õppida praktiliselt tundma, mis on teadlikkus, kuidas see erineb mõtlemisest ja kuidas seda kasutada oma elus selguse loomiseks ja uute oskuste omandamiseks. Ingvari meistriklassid on eranditult praktilised – neis õpitut rakendades on võimalik ka lühikese ajaga suuri muutuseid läbi viia!

Loe Ingvar Villido kohta lähemalt siit

Toimunud loengute ja meistriklasside salvestisi on võimalik ka tellida. Uuri lähemalt!

 

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Taevasmaa tee 2
Aruvalla küla, Rae vald

Loeng on uues Teadlikkuse Rakendamise Koolis, aadressil Taevasmaa tee 2. Vaata asukohta kaardil. 

Makseinfo
Osalustasu: 
€25
Registreerumine ja lisainfo

NB! Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik esmaspäeva 11.02 õhtuks registreeruda ja lisada juurde online osalemise soov. Saadame e-maili teel regamise kinnituse ja ka makseinfo.

Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga kl 21.23.

Enne loengu algust pakume koha peal ka teed või kohvi.  
NB! Uues majas käiakse oma vahetusjalanõudes, sokkides või kohalikes sussides. 

Loengut korraldab MTÜ Lilleoru koostöös Human OÜ-ga.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514