Ingvar Villido meistriklass “Mõtlemine ja teadvelolek, mis neid eristab?” 16. aprillil, Lilleorus

“Ma ei kasutanud ühegi oma avastuseni jõudmiseks ratsionaalse mõtlemise protsessi. … Uus idee tuleb äkki ja intuitiivselt. Kuid intuitsioon on üksnes varasema intellektuaalse kogemuse tulemus.” – Albert Einstein jagab, kuidas ta jõudis avastusteni, mis raputasid kogu senist arusaama füüsikalisest reaalsusest.

E=mc2. Kuidas ikkagi Einstein oma avastusteni jõudis? Kas minu mõtlemine saab olla niisama erakordne ja murranguline? Mis eristab taipamist ja mõtlemist? Kuidas taipamuslikku ideed õigesti formuleerida? Kuidas saab üldse midagi teada, kui ei mõtle?

Meistriklass skeptikutele – ja kõigile neile, kes soovivad täpsemalt eristada mõtlemist ja teadvelolekut.

Ingvar Villido meistriklasside sarjas saad õppida praktiliselt tundma, mis on teadlikkus, kuidas see erineb mõtlemisest ja kuidas seda kasutada oma elus selguse loomiseks ja uute oskuste omandamiseks. Ingvari meistriklassid on eranditult praktilised – neis õpitut rakendades on võimalik ka lühikese ajaga suuri muutuseid läbi viia!

Ingvar Villido on kriya jooga meister ja Teadliku Muutuse Kunsti meetodi looja. Ta on tegelenud inimese sisemaailma nähtuste praktilise uurimisega enam kui 30 aastat ning on selle käigus ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised viisil, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad ka kaasaja inimesele.

Toimunud loengute ja meistriklasside salvestisi on võimalik ka tellida. Uuri lähemalt!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€25
Registreerumine ja lisainfo

NB! Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik registreeruda hiljemalt 15.04 17:00 ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame e-maili teel registreerimise kinnituse ja makseinfo.

Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 Ellaku peatusest kl. 21.28

Enne loengu algust saab kohvikust ka teed või kohvi.
NB! Uues majas käiakse oma vahetusjalanõudes, sokkides või kohalikes sussides. 

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514