Ingvar Villido loeng "Terve elu alused. Kust algab tervis?", 16. aprillil INTERNETIS

Mida teha, et elada tervena? Kuivõrd mõjutavad tervist igapäevased mõtted ja emotsioonid, füüsilised tegevused? Mis meie tervise seisundit kõige enam määrab? Kui palju saame ise oma tervist mõjutada? Teame, et terves kehas on terve vaim, kuid kas terve vaim saab muuta keha terveks? Milliseid iidseid joogalikke teadmisi saab iga inimene igapäevaelus oma tervise heaks ise rakendada?

Loeng sobib nii uutele huvilistele kui ka neile, kes on oma elu teadlikult juba mõnda aega muutnud

Loenguteemad hõlmavad erinevaid inimeseks olemise, vaimse arengu ning igapäevaelu ja suhetega seotud küsimusi ja probleeme.

Loengud on praktilise väärtusega – neis õpitut elus kasutades on võimalik suuri muutuseid läbi viia!

Ingvar Villido loengud on leidnud aset alates 1993. aastast. Loengud toimuvad septembrist maini erinevates Eesti linnades: Tallinn, Tartu, Viljandi, Pärnu ja Rakvere. Siit leiad loengute kalendri.

Mul on tavaks tõmmata teid kaasa seletusse, et teema jõuaks hästi pärale ja oleks praktiliselt kasutatav. Kas siis selleks et midagi muuta elus või mõista miks ühed või teised asjad elus on just nii. Aitan Sul aru saada antud teema puhul enda tegutsemistest ja ehk saan anda kasulikku nõu. Tööta kaasa! Tee seda enda pärast.
Loe siit lähemalt Ingvar Villido kohta.

Toimunud loengute salvestisi on võimalik tellida. Uuri lähemalt!

Toimumise aeg ja koht
Toimumisaeg: 
16. Aprill, 2020, 19:00 to 20:30
Makseinfo
Osalustasu: 
€15
Makseviis: 
pangaülekanne
Kontakt
Küllike Gruse
e-mail: