Ingvar Villido loeng "Sinu tõde ja minu tõde" Pärnus, neljapäeval, 5. detsembril

Kuidas leida ühist keelt kui teise vaated on nii vastukarva. Kuidas luua toimivat, heatahtlikku ühiskonda erisuste kiuste? Kuidas ehitada sildu üle kuristike, üle eriarvamuste kuristike? Kuidas teha koostööd olukorras, kus erinevate tõdedega inimesed ei mahu ühte tuppa ja see minu tõde tundub kõige õigem, asjakohasem. Kuidas ma teen nendele „lollidele“ selgeks, et just minu tõde on see ainuõige? Kui mulle tundub, et siin on ainult üks tõde, kuidas näha teist vaatenurka? Kuidas tolereerida enda omast erinevaid vaatenurki? Kas erinevad arvamused kui edasiviiv faktor, kas gaasipedaal või pidur?  Kui öeldakse et erisused rikastavad, miks on olnud niipalju sõdu tänu erisustele? Vastuolude lahendamine oma sisemaailmas, perekonnas, ühiskonnas. 

Loenguteemad hõlmavad erinevaid inimeseks olemise, vaimse arengu ning igapäevaelu ja suhetega seotud küsimusi ja probleeme.

Loengud on praktilise väärtusega – neis õpitut elus kasutades on võimalik suuri muutuseid läbi viia!

Ingvar Villido loengud on leidnud aset alates 1993. aastast. Loengud toimuvad septembrist maini erinevates Eesti linnades: Tallinn, Tartu, Viljandi, Pärnu ja Rakvere. Siit leiad loengute kalendri.

Mul on tavaks tõmmata teid kaasa seletusse, et teema jõuaks hästi pärale ja oleks praktiliselt kasutatav. Kas siis selleks et midagi muuta elus või mõista miks ühed või teised asjad elus on just nii. Aitan Sul aru saada antud teema puhul enda tegutsemistest ja ehk saan anda kasulikku nõu. Tööta kaasa! Tee seda enda pärast.
Loe siit lähemalt Ingvar Villido kohta.

Toimunud loengute salvestisi on võimalik tellida. Uuri lähemalt!

Toimumise aeg ja koht
Toimumisaeg: 
5. Detsember, 2019, 19:00 to 20:30
Toimumiskoht: Pärnu muuseum, Aida 3, Pärnu
Makseinfo
Osalustasu: 
€15
Kontakt
Küllike Gruse
e-mail: