Ingvar Villido loeng "Sinu tõde ja minu tõde. Kuidas teha koostööd erinevuste kiuste?" Pärnus, neljapäeval, 5. detsembril

Kuidas leida ühine keel inimesega, kelle vaated on mulle vastukarva? 
Kuidas teha koostööd olukorras, kus erinevate tõdedega inimesed ei mahu ühte tuppa ja igaühe jaoks on just tema tõde ainuõige? 
Kuidas lahendada erinevast ellusuhtumisest sündinud konflikte perekonnas, ühiskonnas, enda sees? Kuidas luua toimiv heatahtlik kogukond erinevuste kiuste?

Loenguteemad hõlmavad erinevaid inimeseks olemise, vaimse arengu ning igapäevaelu ja suhetega seotud küsimusi ja probleeme.

Loengud on praktilise väärtusega – neis õpitut elus kasutades on võimalik suuri muutuseid läbi viia!

Ingvar Villido loengud on leidnud aset alates 1993. aastast. Loengud toimuvad septembrist maini erinevates Eesti linnades: Tallinn, Tartu, Viljandi, Pärnu ja Rakvere. Siit leiad loengute kalendri.

Mul on tavaks tõmmata teid kaasa seletusse, et teema jõuaks hästi pärale ja oleks praktiliselt kasutatav. Kas siis selleks et midagi muuta elus või mõista miks ühed või teised asjad elus on just nii. Aitan Sul aru saada antud teema puhul enda tegutsemistest ja ehk saan anda kasulikku nõu. Tööta kaasa! Tee seda enda pärast.
Loe siit lähemalt Ingvar Villido kohta.

Toimunud loengute salvestisi on võimalik tellida. Uuri lähemalt!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Pärnu muuseum, Aida 3, Pärnu
Makseinfo
Osalustasu: 
€15
Kontakt
Küllike Gruse
e-mail: