Ingvar Villido meistriklass "Elususe anatoomia" teisipäeval, 24. septembril Lilleorus

24. september, 19.0021.00

Elusus ehk vitaalsus avaldub meie igapäevases elus emotsioonidena. Miks aga ütleb teadlikkuse meister Ingvar Villido, et emotsioonid on hoopis sõltuvus, millest tuleks vabaneda? Kuidas on võimalik kogeda elusust selle puhtal kujul? Mil moel on seotud inimese elusus ja teadlikkus?

Ingvar tutvustab meie energiakeha ehk vitaalse keha ülesehitust ning selgitab, mis põhimõttel töötavad energiakeskused tšakrad ja kuidas tunda ära nendega seotud protsessid oma igapäevases elus. Kas neid protsesse on võimalik reguleerida? Milline roll on energiakeskustel inimese isiklikus arengus?

Meistriklass annab hea võimaluse saada praktiline selgitus muidu esoteerikaks tembeldatud, kuid tegelikkuses meie igapäevast elu mõjutavatele nähtustele.

Ingvar on tegelenud inimese sisemaailma nähtuste uurimisega üle 30 aasta. Selle aja jooksul on ta kõrvutanud praktikas tehtud avastusi iidsetes tekstides talletatud õpetustega. Tänu sellele on tal olnud võimalik panna iidsed teadmised keelde, mis on arusaadav ja praktiliselt kasutatav ka kaasaja inimesele.

Toimunud loengute ja meistriklasside salvestisi on võimalik ka tellida. Uuri lähemalt!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Ingvar Villido Ishwarananda Kool, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€25
Registreerumine ja lisainfo

Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik registreeruda hiljemalt 23.09 17:00 ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame sulle meilitsi registreerimise kinnituse ja makseinfo.
Ühistransport. Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 Ellaku peatusest kl. 21.28

Praktilist. Enne loengu algust on avatud ka kohvik ja pood.

Uues koolimajas käiakse oma vahetusjalanõudes, sokkides või kohalikes sussides.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514