Ingvar Villido meistriklass "Millele toetub kriya jooga teadus" teisipäeval, 27. augustil Lilleorus

27. august, 19.0021.00

Kriya jooga teadus on inimese ja kogu looduse tervikkäsitlus, millele panid aluse iidsed joogameistrid - siddhad. Sügishooaja esimeses meistriklassis avab kriya jooga meister Ingvar Villido:

❖ Kus on kriya jooga juured?
❖ Millist inimese potentsiaali esindavad siddhad?
❖ Millised on nende poolt avastatud inimese ja looduse toimimise seaduspärad?
❖ Milliseid omadusi kasutades sündisid nende tänastki teadust üllatavad avastused? Mille poolest erines nende lähenemine kaasaegsest teadusest? Miks on õige nimetada siddhasid teadlasteks?
❖ Milline on inimese arenguperspektiiv 21. sajandil kriya jooga teaduse valguses?

Ingvar Villido on kriya jooga meister ja Teadliku Muutuse Kunsti meetodi looja. Ta on tegelenud inimese sisemaailma nähtuste praktilise uurimisega enam kui 30 aastat ning on selle käigus ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised viisil, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad ka kaasaja inimesele.

Selle hooaja meistriklassides tutvustab kriya jooga meister Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti aluseks olevat kriya jooga teadust ja iidsete joogameistrite inimese- ja maailmakäsitlust.

Toimunud loengute ja meistriklasside salvestisi on võimalik ka tellida. Uuri lähemalt!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€25

Maksevõimalused: Tasuda saab pangaülekandega ja enne loengu algust sularaha või kaardiga. Saadame makse tegemiseks vajaliku info pärast registreerumist sulle meilile.

Registreerumine ja lisainfo

Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik registreeruda hiljemalt 26.08 17:00 ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame e-maili teel registreerimise kinnituse ja makseinfo.

Ühistransport. Buss nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 Ellaku peatusest kl. 21.28

Praktilist. Lilleoru uues keskuses käiakse vahetusjalanõudes või sokkides, koha peal on olemas suur valik mugavaid susse. Enne loengu algust on avatud Lilleoru kohvik ja pood.  

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514