Ingvar Villido meistriklass “Teadlik suhe loodusjõududega” 19. juunil, Lilleorus

Jooga ei ole religioon. Ometi kasutatakse kriya joogaski teadlikult vormeleid ja palveid erinevate loodusjõudude poole pöördumiseks, et tuua oma ellu soovitud muutuseid. Kes või on need loodusjõud? Kuidas nad meie elus avalduvad? Kuidas neid ära tunda? Kuidas saab nende poole pöörduda?

Meistriklassis selgitab Ingvar Villido ka, mis on erinevate Lilleorus läbi viidavate tseremooniate funktsioon ja eesmärk praktilises joogalikus perspektiivis.

Ingvar Villido meistriklasside sarjas saad õppida praktiliselt tundma, mis on teadlikkus, kuidas see erineb mõtlemisest ja kuidas seda kasutada oma elus selguse loomiseks ja uute oskuste omandamiseks. Ingvari meistriklassid on eranditult praktilised – neis õpitut rakendades on võimalik ka lühikese ajaga suuri muutuseid läbi viia!

Ingvar Villido on kriya jooga meister ja Teadliku Muutuse Kunsti meetodi looja. Ta on tegelenud inimese sisemaailma nähtuste praktilise uurimisega enam kui 30 aastat ning on selle käigus ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised viisil, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad ka kaasaja inimesele.

Toimunud loengute ja meistriklasside salvestisi on võimalik ka tellida. Uuri lähemalt!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€25
Registreerumine ja lisainfo

Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik teisipäeva 18.06 õhtuks registreeruda ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame e-maili teel registreerimise kinnituse ja makseinfo.

Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr 138 Ellaku peatusest kl 21.28.

Enne loengu algust saab kohvikust ka teed või kohvi.  

NB! Uues majas käiakse oma vahetusjalanõudes, sokkides või kohalikes sussides.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514