Ingvar Villido meistriklass "Teadvuse seitse superomadust" teisipäeval, 19. novembril Lilleorus

19. november, 19.0021.00

Kohalolu, meelerahu, siin ja praegu. Mindfulness. Mediteerides või vahel ka niisama vaiki istudes kogeme puhta teadvuse rahu ja stabiilsust, millest meil on igapäevaelus tihti vajaka. Paraku see hajub, kohe kui oma kohalt püsti tõuseme.

Kuidas aga tuua see selgus ja kindlus oma töödesse-tegemistesse?

Kriya jooga meister Ingvar Villido süvenes teadvuse enda sügavustesse ja avastas sellest seitse kvaliteeti, mis on võti kõigi inimese potentsiaalide avamiseks: teadlikkus, eristamise võime, süvenemise võime, arusaamise võime, taipamine, intuitsioon, inspiratsioon. Meistriklassis selgitab ta, kuidas need avastada ja oma elus kasutusele võtta.

Ingvar selgitab ka, kust teadvus pärineb. Miks on nii raske seda teaduslikult tõestada ja mõõta? Mis on valgustumine? Kas see on päriselt igaühele meist jõukohane?

Selle hooaja meistriklassides tutvustab Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti aluseks olevat kriya jooga teadust ja iidsete siddhade inimese- ja maailmakäsitlust.

NB! Osaleda saab ka online!

Ingvar Villido on kriya jooga meister ja Teadliku Muutuse Kunsti meetodi looja. Ta on tegelenud inimese sisemaailma nähtuste praktilise uurimisega enam kui 30 aastat ning on selle käigus ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised viisil, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad ka kaasaja inimesele. Loe lähemalt: ingvarvillido.com

Ingvar Villido loengud toimuvad MTÜ Lilleoru ja OÜ Human koostöös. Toimunud loengute ja meistriklasside salvestisi on võimalik ka tellida. Uuri lähemalt!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa

 

Uksed on avatud alates 18.00. Enne loengu algust on avatud ka Issa kohvik ja Lilleoru pood.
Autoga tulles: Vaata Lilleoru asukohta kaardil
Ühistransport. Buss nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 Ellaku peatusest kl. 21.28
Praktilist. Uues koolimajas käime vahetusjalanõudes. Kohapeal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Makseinfo
Osalustasu: 
€25

REGISTREERU SÜNDMUSELE!

Online osalemine on nüüd palju lihtsam: registreeruda saab kuni loengu alguseni!

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514