Ingvar Villido meistriklass “Viie keha süsteem – sinu teejuht tegelikkuses orienteerumiseks” 14. mail, Lilleorus

14. mai, 19.0021.00

“Füüsiline maailm on juba täiuslik. Seda pole vaja muuta,” kordab kriya jooga meister Ingvar Villido ikka ja jälle oma loengutes. Ometi otsime me lahendusi esmajoones füüsilisest maailmast enda ümber. Tihtipeale tekitame niimoodi aga probleeme hoopis juurde. Miks see nii on?

Selleks, et midagi muuta, on vaja aru saada, millega on tegu. Kriya joogas eristatakse viit nähtuste tasandit: füüsiline, vitaalne, mentaalne, intellekt ja olemasolu. Meistriklassis juhendab Ingvar Villido, kuidas eristada viie tasandi nähtuseid nii enda sisemaailmas kui enda ümber ning leida õiged tööriistad lahenduste loomiseks.

Ingvar Villido meistriklassides saad õppida praktiliselt tundma, mis on teadlikkus, kuidas see erineb mõtlemisest ja kuidas seda kasutada oma elus selguse loomiseks ja uute oskuste omandamiseks. Ingvari meistriklassid on eranditult praktilised – neis õpitut rakendades on võimalik ka lühikese ajaga suuri muutuseid läbi viia!

Ingvar Villido on kriya jooga meister ja Teadliku Muutuse Kunsti meetodi looja. Ta on tegelenud inimese sisemaailma nähtuste praktilise uurimisega enam kui 30 aastat ning on selle käigus ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised viisil, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad ka kaasaja inimesele.

Toimunud loengute ja meistriklasside salvestisi on võimalik ka tellida. Uuri lähemalt!
 

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€25
Registreerumine ja lisainfo

Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik registreeruda hiljemalt 13.05 17:00 ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame e-maili teel registreerimise kinnituse ja makseinfo.

Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr.138 Ellaku peatusest kl. 21.28

Enne loengu algust saab kohvikust ka teed või kohvi.  

NB! Uues majas käiakse oma vahetusjalanõudes, sokkides või kohalikes sussides.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514