UUS SARI! Vestlused Ingvariga. "Elu eesmärgid"

9. juuni, 19.0020.30

Terve meie elu on rajatud niiöelda eesmärkidele: lasteaed, kool, ülikool, töökoht, oma elukoht, elukaaslane/perekond, laste saamine, laste kasvatamine jne. Kõik baseerub väikestele eduelamustele ja eesmärkidele, mille oleme endale seadnud. Aga kas me ikka oleme need eesmärgid ise endale seadnud? Tüüpilise eestlasena on meil kalduvus kõik endale muretseda: me muretseme endale auto, muretseme lapsed, muretseme töökoha. Muretseme selleks, et tagada endale ja oma lähedastele kvaliteetne elu? Me kogu aeg muretseme endale midagi, panemata tähele, kas need on üldse asjad, mida ise soovime või on need soovid meile sisestatud ühiskonna poolt. Sageli püstitame endile eesmärke, mis on kantud ühiskondlikust survest, kuid ei vasta meie (endi) tegelikele vajadustele ega soovidele.

Sa ajad taga eesmärke, mis pole Sinu eesmärgid. Need ei tule Sinu seest. Need tulevad väljast läbi ajakirjanduse, sotsiaalmeedia, perelt, sõpradelt, ülemuselt, eeskujudelt ja reklaamist.

Selles vestluses heidab Ingvar pilgu eesmärkidele, mis on tõeliselt Sinu omad. Aitab näha erisusi, mida Sina tahad ja mida teised tahavad, et Sa tahaks. Ta aitab leida tee Iseendani.

"Vestlused Ingvariga" on uus loengusari, mis toimub intervjuudena ja milles tuleb käsitlusele inimese areng – teekond läbi elu. Ingvar Villido vastab küsimustele ning avab sügavamalt inimeste jaoks elulisi teemasid, andes ka praktilisi teadmisi, mida saab igapäevaselt kasutusele võtta. Intervjueerib Aigi Vahing.

Pakume soovi korral sünkroontõlget inglise ja vene keelde, palume ette teatada teadlikmuutus@human.ee

Osta pilet

"Vestlused Ingvariga" loengusarja korraldab OÜ Human. Pileti ostmiseks suunatakse Sind human.ee veebilehele.

Toimumise aeg ja koht

Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada ZOOM Meetings. Palun veendu, et sinu internetiühendus on piisavalt stabiilne ülekande jälgimiseks. Soovitame liituda Zoom keskkonnaga hiljemalt 5-15 minutit enne loengu algust. Soovi korral on võimalik tellida loengu salvestis kirjutades aadressile human@human.ee.