Ingvar Villido meistriklass “Kuidas olla kindel, et tegin õige otsuse?” 26. märtsil, Lilleorus

26. märts, 19.0021.00

Kellel meist ei oleks jäänud kripeldama küsimust: “Kas ma tegin ikka õige otsuse?” Infot on lõputult., alati leidub keegi, kes arvab teisiti – ja nii jääme ka ise kahtlema: kuidas teada, et ma tegin õige valiku? Kas ma võtsin ikka kõike arvesse?

Ingvar Villido tutvustab seekordses meistriklassis, kuidas leida oma elus kindel pind otsuste tegemiseks, mis aitaks orienteeruda info ülekülluses, kuid tooks välja ka illusioonidest ja soovmõtlemisest. Mida tähendab olla realist? Kuidas avastada nutiajastu virtuaalsetest maailmadest tegelikkus? Kuidas see – tegelikkus – on siin ja praegu meie poolt juhitav?

Ingvar Villido meistriklasside sarjas saad õppida praktiliselt tundma, mis on teadlikkus, kuidas see erineb mõtlemisest ja kuidas seda kasutada oma elus selguse loomiseks ja uute oskuste omandamiseks. Ingvari meistriklassid on eranditult praktilised – neis õpitut rakendades on võimalik ka lühikese ajaga suuri muutuseid läbi viia!

Loe Ingvar Villido kohta lähemalt siit.

Toimunud loengute ja meistriklasside salvestisi on võimalik ka tellida. Uuri lähemalt!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€25
Registreerumine ja lisainfo

Meistriklassis saab osaleda ka interneti teel. Selleks on vajalik esmaspäeva 25.03 õhtuks registreeruda ja lisada juurde internetis osalemise soov. Saadame e-maili teel registreerimise kinnituse ja makseinfo.

Tulla saab ka bussiga: nr 105E väljub kl 17.40 Balti jaamast ja jõuab Lilleoru peatusesse kl 18.28. Peale loengut saab linna tagasi kas mõne loengul osaleja või bussiga nr 138 Ellaku peatusest kl 21.28.

Enne loengu algust saab kohvikust ka teed või kohvi.  

NB! Uues majas käiakse oma vahetusjalanõudes, sokkides või kohalikes sussides.

Kontakt
Terje Luts
e-mail:
tel:
+3725205514