Anneli Hallik

Krija hatha jooga õpetaja.

Kvalifikatsioon:
2005 - 2007 krija hatha jooga õpetajate 200-tunnine õppeprogramm
2007 krija hatha jooga õpetaja tunnistus, kool "Babaji Kriya Yoga Order of Acharyas USA, Inc", mida tunnistab ka Rahvusvaheline Joogaliit Yoga Alliance
2010; 2011; 2012 Joogateraapia koolitused krija hatha jooga juhendajatele. Õpetaja Laurier-Pierre Desjardins.

Õpetamise kogemus:
Alates 2005 olen juhendanud krija hatha jooga tunde.

Sisemine haridus:
Alates 1992 olen osalenud õpetaja Ingvar Villido (Ishwarananda) praktikatel, loengutes, laagrites, kursustel.
2004 - 2006... Babaji krija jooga I, II ja III astme pühitsused. Õpetajad Durga Ahlund, Marshall Govindan Satchidananda, Ingvar Villido, Rudra Shivananda.
2009-2014 läbinud Ingvar Villido kursustesarja "Teadliku muutuse kunst" I-V.

Endast:
Olen väga tänulik oma Õpetajale Ingvar Villidole, kes avas mu silmad, aitas ära tunda Iseend ja on aidanud mul püsida teadliku vabanemise teel.

Krija hatha jooga tunnid:
Regulaartundide hooaeg kestab septembrist maini. Tunnid sobivad nii alustajatele kui ka juba praktiseerijatele. Nende tundidega saab liituda ka hooaja vältel.

Lisaks toimub aeg-ajalt lühikursus krija hatha joogaga alustajale, läbides sellise kursuse on lihtsam liituda juba toimuvate regulaartundidega.

Tundides omandame järk-järgult krija hatha jooga 18 põhiharjutust koos variatsioonidega. Lisaks teeme ettevalmistavaid, soojendavaid ja teraapilisi harjutusi, mis vabastavad pingeid erinevatest kehapiirkondadest, parandavad liigeste liikuvust, korrigeerivad rühti, tugevdavad keha. Omandame joogaliku kolmeosalise hingamise. Õpime lõdvestuma.

Kontaktandmed
Telefon: 
+372 56 616 948
e-mail: