Jaak Kivimäe

Endast:
Olen sündinud 1967. aastal. Abikaasaga kokku on meil peres 3 tänaseks täisikka jõudnud või jõudmas last. Töötan turva- ja tuleohutuse valdkonna koolitajana alates aastast 1992. 

Olen tegelenud jooga ja teiste vaimsete praktikatega alates aastast 1993, mil läbisin Ingvar Villido juhatusel radþa ja buddhi jooga esimese kursuse. Tema õpilasena jätkan tänini. Aastal 1995. osalesin Drigung Kagiü koolkonna pealaama Tšetsang Kjabgon Rimpoche poolt juhendatud ritriidil (intensiivne õpe) ning mõned aastad hiljem oli au saada osa tiibeti joogi Drubwang Rimpoche õpetustest. 2004. aastal läbisin Babadži krija jooga I astme koolituse ning aasta hiljem II astme ja 2010 III astme koolituse ning krija hatha jooga õpetajate täiendkoolituse (õpetajad: Durga Ahlund, Marshall Govindan Satchidananda, Rudra Shivananda, Laurier-Pierre Desjardins, Ingvar Villido). Käesoleval aastal olen läbimas Babadži krija hatha jooga õpetajate 2-aastast õpet. Aastate jooksul on üha rohkem selginenud, mil viisil saab rakendada kogu õpitut oma igapäevases elus, muutes seda järjest elusamaks. Olen väga tänulik oma õpetajale, Lilleoru koolituskeskuse juhile, Ingvar Villidole, kelle poolt välja töötatud õpetus emotsioonidest ja kontseptsioonidest on suurepärane vahend loomaks selgust, kui palju ja millega me tegelikult oma elu juhime.

Nüüd olen ma oma teel sealmaal, kus soovin sinuga oma teadmisi ja kogemusi jagada. Miks? Teadmiste jagamine teistega on minu jaoks loomingu väljenduse ja avastamiste rännaku loogiline jätk. Sa tead ju ka ise, et vahel on hea, kui on keegi, kellel on (või on olnud) samad küsimused, otsingud ja kogemused; või kui on keegi, kellega koos uurida kellele rääkida või keda kuulata.

Kontaktandmed
Telefon: 
+372 5648 9904
e-mail: