Merike Taza

Pudžari

E-maili administraator

IT valdkonna liige.

Minust:

Olen otsinud elu mõtet ja õiget elamise viisi ning teadmisi, kuidas õnnelikult ja edukalt elada, juba päris lapseeast alates.

Lisaks raamatukogutäie raamatute lugemisele, täiskasvanu eas läbinud hulgaliselt kursusi ja pühendusi: Transendentaalse meditatsiooni kursus ja pühendus, Silva meetod, Reiki kursus ja pühendus, Riina Grethieli "Südame püha ruumi" kursus, Tõnu Talimaa regulaarsed praktikad, Vabastavas hingamine, ajurveda ja veda kokakunst jne, kuni 2002.aastal jõudsin Annika Nõmbergi jooga trennidesse, lisandusid kõhutants ja India templitants Bharat Natyam ning 2004.a Annika õpilastele korraldatud Ingvar Villido mantra jooga.

Edasi jätkus kindel enesearengu teekond juba Lilleorus.

2004.a alates saanud kõik kolm astet kriya jooga pühitsustes.

2006.a alates kuni tänaseni e-maili administraator ja IT valdkonnas tegelenud salvestuste ja loengute edastustega.

2011.a alates pudžari ehk viin läbi aarateid (valgustseremooniaid) ja havaneid (tuletseremooniaid), koos mantrate lausumisega

2013.a alates olen õppinud Radha Sundararajani juhendamisel veedamantraid ning nüüd läbimas veedamantrate õpetajate 3-aastast kursust

Lisaks kõigele eelnevale olen läbinud Access Consciousness Barsi ja kehateraapiate õppe ning pakungi nii neid kui "Valgus kätest" teraapiaseansse.

Mantrateni on mind kindlasti viinud ka sügav austus muusika ja laulmise vastu, olen laulnud terve eluaja erinevates koorides ning alates 2002.aastast regilaule ansamblites Kadrina Kadrid ja Tallinnas Pärimuslaulu seltsingus.

Töö:

Olen töötanud alates 1990.a IT alal, põhiliselt tarkvara konsultandina. Majandustarkvara Microsoft Dynamics NAV konsultandina alates 2006.aastast.

http://www.merimeel.ee/

http://www.aptus.ee/

Kontaktandmed
Telefon: 
+372 52 66 784
e-mail: