Pille Hendrikson

Kvalifikatsioon:
Akadeemilises plaanis olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis kehalise kasvatuse õpetaja eriala ja praegu töötangi koolis kehalise kasvatuse õpetajana.

Krija hatha jooga juhendajate kursuse läbisin Lilleorus Anne-Ly Naukase juhendamisel.

Osalenud krija hatha jooga juhendajate täiendkoolitustel (õpetajad: Durga Ahlund, Marshall Govindan Satchidananda, Rudra Shivananda, Laurier-Pierre Desjardins, Ingvar Villido, Anne-Ly Naukas).

2006 aasta sügisest juhendan krija hatha jooga tunde.

Sisemine haridus:

  • Krija hatha joogaga tegelen 2002 aastast, 2004 aastast osalenud Ingvar Villido loengutel ning laagrites Viljandis ja Lilleorus.
  • 2006 aastal I astme pühitsus Ingvar Villido juhendamisel
  • 2007 aastal II astme pühitsus Marshall Govindan Satchidananda juhendamisel.
  • Läbinud krija hatha jooga juhendajate täiendkoolitusi, õpetajateks Durga Ahlund, Marshall Govindan Satchidananda, Rudra Shivananda, Laurier-Pierre Desjardins, Ingvar Villido, Anne-Ly Naukas.
  • Osalenud „Enesemuutmise kunsti“ kursustel.

Endast:
Joogaga puutusin esmalt kokku Annika Nõmbergi tundides Viljandis.

Algul tundsin eelkõige füüsilist heaolu, mida joogatunnid mulle andsid, ent siis hakkasin märkama, kuidas muutusid harmoonilisemaks suhted ümbritsevatega, ise muutusin eluga rahulolevamaks, enesekindlamaks, leplikumaks.

nimesed on otsijad, nad kõik otsivad midagi väljastpoolt ennast, mis teeks neid õnnelikuks...

Tänu õpetusele ja õpetaja poolt jagatud teadmistele tuli arusaamine, et kõik vastused on peidetud Su enda sisse, Sa oledki juba täiuslik ja lood oma elu ise.

Ise edasi arenedes tuli arusaamine, et õnn oleks jagada oma teadmisi ja kogemusi ka teistega. Iga tund, mida juhendan, on mulle endale suureks õppetunniks .

Kursusest:
Krija hatha jooga algajatele/edasijõudnutele, kursus algab sept ja lõpeb mais.
Keskendutakse peamiselt füüsilistele harjutustele, teeme ka meditatsioone, õpime hingamistehnikaid, tegeleme Viie Tiibetlase harjutustega, pisut joogateraapiaga. Kursusega võib liituda  jooksvalt (pool)aasta sees; matid ja pleed on vaja kaasa võtta; kursus sobib igale vanusele.
 

Kontaktandmed
Telefon: 
+372 56 657 389
e-mail: