Jooga meistriklass: “Nõtkus, saledus, heaolu – mis on nende alus?”, juhendab Annika Allikmäe, 3. mail Lilleorus

Oled Sa mõelnud, et kui Sinu võimuses oleks vabalt valida, millises füüsilises kehas Sa elaksid, siis milline Su keha oleks? 

Aprilli meistriklassis õpetab veerandsaja-aastase kogemusega tantsija ja joogaõpetaja Annika Allikmäe, kuidas elada täiega ja end oma kehas hästi tunda. 

Meistriklassist saad tööriistad oma elukvaliteedi parandamiseks ja kohese kogemuse nende mõjust:

❧ praktikad ja nipid organismi kiireks ja tõhusaks puhastamiseks;

❧ praktika keha kergusele ümberhäälestamiseks;

❧ kriya jooga eritehnikad nõtke keha modelleerimiseks;

❧ algteadmised Omika salenemisstrateegiast (nn hõrgutise kontseptsioon) koos retseptisoovitustega Annika varamust. 

Kriya joogas on soovi korral ja arukust kasutades võimalik muuta kõik oma eluvaldkonnad parimaks võimalikuks. Kriya jooga ongi arukuse tee, mis õpetab kasutama aega ja energiat tähtsaima jaoks oma elus. Füüsilist keha vaadeldakse selles kui “elavat sõidukit“, kelle elu tuleb muuta niisuguseks, et ta oleks alati täie tervise juures ning tunneks end samaaegselt kerge ja tugevana. 

Meistriklass on läbinisti praktiline. Kursuse aluseks on pikaaegse joogaõpetaja Annika enda kogemused sellest, mida ta teeb ja kuidas oma elu elab.

Annika Allikmäe on Tartu Ülikooli geneetiku haridusega kriya hatha jooga õpetaja ja professionaalne tantsija. Enam kui 25 aastase töö tulemusena on ta kokku pannud tervikliku ja optimaalselt toimiva Omika meetodi.

Hind: 60€

Osta pilet siit

Hinna sees on maitsev taimetoidu-lõunasöök Issa kohvikus

UUS SARI! JOOGA MEISTRIKLASSID

Jooga meistriklasside sarja koondasime lihtsad ja praktilised teadmised ja tehnikad meie kogenud joogaõpetajate varamust. Märtsist novembrini toimub kokku üheksa töötuba. Sul on võimalus osaleda nii üksikutel sündmustel kui terves sarjas. NB! Igas töötoas jagub kohti vaid 30 osalejale.

Tutvu kogu sarjaga

Toimumise aeg ja koht
Toimumisaeg: 
3. Mai, 2020, 10:30 to 16:00
Toimumiskoht: Lilleoru, Teadlikkuse Rakendamise Kool, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald

Autoga tulles. Vaata Lilleoru asukohta kaardil

Ühistransport. Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 8:30 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 9:10. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Soovi korral võta meiega ühendust ja saame sulle auto bussi vastu saata. Peale meistriklassi saab linna tagasi bussiga nr 105 (väljub Lilleoru peatusest 16:13).

Praktilist. Kohapeal on olemas joogamatid ja -padjad. Riiete vahetamiseks on eraldi garderoobid naistele ja meestele, mille juurde kuuluvad ka dušširuumid. Kaasa on vaja võtta mugavad riided, märkmik ja pliiats ning veepudel. Lilleoru koolimajas käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Joogahuvilisele. Lilleoru poest leiad samuti hea valiku kvaliteetseid joogatarbeid ning eesti- ja ingliskeelset joogakirjandust kogenud meistritelt.

Kontakt
Kristi Reinap
e-mail:
tel:
+372 506 0519‬