Jooga meistriklass: Kevadine energiakanalite vabastamine ja immuunsüsteemi turgutamine, juhendab Toomas Õunap

11. aprill, 11.0016.00

Seekordses online jooga meistriklassis annab kriya hatha joogaõpetaja ja pikaaegne hiina meditsiini praktik Toomas Õunap soovitusi, millised tehnikad ja harjutused muuta igapäevaseks just kevadel, mil energiakanalid vajavad vabastamist ja immuunsüsteem turgutust.

Vaatame üle Hiina medistiini, joogateraapia ja lääne meditsiini lähenemised kevadväsimusele ja üldised soovitused. Mõtiskleme aastaaegade rütmide ja nende mõjude üle.

Kas tead, mida tähendab elada kooskõlas looduse rütmidega? Meistriklassist saad teada, kuidas pidevalt muutuva looduse rütmidega harmoneeruda.

Täpsemalt räägime online meistriklassis järgmistest teemadest:

❧ Kuidas keha aktiivsust järk-järgult tõsta ja keha passiivsusest äratada. Teeme praktilisi harjutusi.

❧ Kas tead, millised on vereringe häireid leevendavad harjutused? Räägime ka neist ja teeme nad praktiliselt läbi.

❧ Vabastame harjutuste abil energiakanalite blokeeringud ning tasakaalustame yin ja yang kanalid (nii liigse aktiivsuse kui passiivsuse korral).

❧ Paneme tööle soolestiku ja käsitleme erinevaid praktikaid.

❧ Leevendame liigistumisega seonduvaid vaevusi.

❧ Räägime lülisambast, pingetest selle ümber ja seosest väsimuse ja letargiaga. Teeme taas ka praktikaid.

❧ Hiina meditsiinis leiduvad ennast läbi aegade tõestanud harjutused  kevadväsimuse leevendamiseks, elujõu suurendamiseks ja immuunsüsteemi aktiveerimiseks. Õpime neid. 

❧  Räägime erilistest akupunktidest (väikesed tšakrad) kevadväsimuse leevendamiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. Tutvume praktiliste tehnikatega nende mõjutamiseks.

❧  Teeme läbi maksa tegevust toniseerivad harjutused ja tehnikad.

Meistriklassist saad kaasa erinevad harjutused, mis aitavad energiakanaleid vabastada, kevadväsimust leevendada ja immuunsüsteemi turgutada.

Meistriklass on praktiline ja kõiki harjutusi saad kohe kaasa teha. 

Meistriklassi täpsem ajakava:

❧ 11.00–13.00 - jooga meistriklass
❧ 13.00–14.00 - paus
❧ 14.00–16.00 - jooga meistriklass jätkub

Joogaõpetaja Toomas Õunap asus jooga teele tänu stressist tulenenud selja pingetele ja valudele. Olles tänulik kõigile oma õpetajatele soovib ta edasi anda praktilisi teadmisi, kuidas erinevaid keha vaevusi leevendada. Toomas Õunap on lõpetanud TTÜ ja omandanud EBS-s MBA kraadi, lisaks lõpetanud Hiina Traditsioonilise Meditsiini Neijingi kooli, olnud ligi 30 aastat ettevõtja, 20 aastat joogaõpetaja ja 10 aastat lõdvestumise koolitaja. Samuti osaleb Toomas Teadliku Muutuse Kunsti uute õpetajate koolitusel. 

Meistriklassis on võimalik osaleda vaid online. Lilleorus koha peal seekordset meistriklassi ei toimu.  

Online meistriklassi hind: 50€

Online meistriklassis on kogu päeva jooksul võimalik joogaõpetaja Toomas Õunapiga vahetult suhelda, kuid meistriklass jääb 7 päevaks ka järelvaadatavaks. Järelvaatamise link saadetakse meistriklassis osalenutele eraldi kirjaga. 

Kui aga tead, et ei saa sel päeval osaleda, siis saad soetada järelvaatamise pileti! 

Järelvaatamise pileti hind: 45€

Osta pilet siit

Loe siit Toomas Õunapi blogipostitust teemal "Kevadväsimus - kas kaasaegse inimese tunnus või kergesti leevendatav tunne?".

JOOGA MEISTRIKLASSIDE SARI

Jooga meistriklasside sarja koondame lihtsad ja praktilised teadmised ja tehnikad meie kogenud joogaõpetajate varamust.

Meistriklassides osalemiseks ei pea teil endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Tutvu kogu sarjaga!

Juba toimunud jooga meistriklasse saad järele vaadata siit.

Toimumise aeg ja koht

Praktiline info. Saadame teile interneti teel osalemise lingi koos piletiga meilile. Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada ZOOM Meetings. Siit leiad põhjalikumad juhised rakenduse paigaldamiseks. Palun veendu, et sinu internetiühendus on piisavalt stabiilne ülekande jälgimiseks.