Jooga meistriklass: Ärevusest vabaks jooga abil, juhendab Eve Soppe

20. september, 11.0016.00

Praktilises meistriklassis õpid märkama ärevust ning kasutama lihtsaid füüsist rahustavaid harjutusi ärevusega toimetulekuks. Uurime ka, kas ärevus toetab igapäevaelus hakkamasaamist nagu vahel usutakse või on see piina tekitav kannatus? Millises eluetapis ja kuidas see avaldub?

  • Harjutame end ärevust märkama ning õpime kasutama lihtsaid harjutusi füüsilise keha rahustamiseks.
  • Meistriklassis tuleb juttu ka lühiajalisest ja kauakestvast stressist ning sellest, kuidas neid oma igapäevaelus leevendada.
  • Meistriklass on praktiline, kus õpid ärevust ja stressi leevendavaid tehnikaid igapäevaselt kasutama.

Meistriklassi täpsem ajakava on järgmine:

❧ 11.00–11.15 - kogunemine 
❧ 11.15–13.00 - jooga meistriklass
❧ 13.00–14.00 - lõuna 
❧ 14.00–16.00 - jooga meistriklass jätkub

Enam kui 10 aastat hatha jooga tunde andnud Eve Soppe on pikaaegse ettevõtjana puutunud kokku kiirest elutempost ja pingelisest tööst tuleneva stressiga. Joogaõpetajana on ta leidnud tehnikad, millega on aidanud ärevusega toime tulla nii endal kui teistel.

Hind: 60€

Osalustasu sisaldab ka maitsvat taimetoidu-lõunasööki Lilleoru Issa kohvikus.

Osta pilet siit

UUS SARI! JOOGA MEISTRIKLASSID

Jooga meistriklasside sarja koondasime lihtsad ja praktilised teadmised ja tehnikad meie kogenud joogaõpetajate varamust. Meistriklassides osalemiseks ei pea teil endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Tutvu kogu sarjaga!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Teadlikkuse Rakendamise Kool, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald

Autoga tulles. Vaata Lilleoru asukohta kaardil

Ühistransport. Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 10:10 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 10:50. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Kui annad meile oma tulekust eelnevalt teada, tuleme sulle Ellakule meeleldi autoga vastu. Peale kursust saab linna tagasi bussiga nr 105 (väljub Lilleoru peatusest 16:13).

Praktilist. Kohapeal on olemas joogamatid ja -padjad. Riiete vahetamiseks on eraldi garderoobid naistele ja meestele, mille juurde kuuluvad ka duširuumid. Kaasa on vaja võtta mugavad riided, märkmik ja pliiats ning veepudel. Lilleoru koolimajas käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Joogahuvilisele. Lilleoru poest leiad samuti hea valiku kvaliteetseid joogatarbeid ning eesti- ja ingliskeelset joogakirjandust kogenud meistritelt.

Kontakt
Kristi Reinap
e-mail:
tel:
+372 506 0519‬