Jooga meistriklass: Jooga noorendav mõju, juhendavad Ain ja Marta Padrik

18. oktoober, 11.0016.00

Praktilises meistriklassis tutvustavad üle 30 aasta joogat praktiseerinud Ain ja Marta Padrik tervistavate füüsiliste harjutuste kompleksi, millel on keha noorendav mõju. Harjutused tugevdavad ja tasakaalustavad viit elementi inimkehas ning aktiveerivad energia liikumist meridiaanides.

Sellel joogapäeval ühendab perekond Padrik kriya jooga teadmised Hiina pärimusliku arstiteadusega ning räägib, kuidas avaldab hommikune ärkamisjärgne jooga noorendavat mõju. Lisaks saad teada, kuidas ja millised vibratsiooniharjutused mõjuvad soodsalt lihaskonnale, siseelunditele, näärmetele ja kapillaaridele.

Tervistavate füüsiliste harjutuste meistriklassis saad teada ja praktiseerida järgmist:

  • Milleks on hea igahommikune ärkamisjärgne võimlemine ning milline on korrapärasel praktiseerimisel selle noorendav mõju. 
  • Kuidas ja millised vibratsiooniharjutused mõjuvad soodsalt lihaskonnale, siseelunditele, näärmetele ja kapillaaridele.
  • Milline on harjutuste kompleks, mis tugevdab hääleaparaati, leevendab astmahoogusid, treenib hingamisteede lihaseid ja aktiveerib verevarustust.
  • Millised on harjutused turjalihaste jäikuse ja alaselja pingete vähendamiseks.

Ain ja Marta Padrik jagavad lisaks teadmisi Hiina traditsioonilist rahvameditsiini ja kriya jooga teadust ühendavast harjutuste kompleksist, mille praktiseerimine tugevdab ja tasakaalustab viit elementi inimkehas ning aktiveerib energiate liikumist ja siseelundeid ühendavates 12 meridiaani võrgustikus. 

Meistriklassi täpsem ajakava on järgmine:

❧ 11.00–11.15 - kogunemine 
❧ 11.15–13.00 - jooga meistriklass
❧ 13.00–14.00 - lõuna 
❧ 14.00–16.00 - jooga meistriklass jätkub

Marta Padrik on praktiseerinud joogat üle 30 aasta, nendest 15 aastat hatha jooga õpetajana. 2005. a läbis ta hatha jooga õpetajate koolituse Durga Ahlundi juhendamisel ja peale seda on juhendanud joogatunde. Marta väga vitaalne, tuues selle elurõõmu ja energiataseme ka oma tundidesse.

Ain Padrik on pikaajaline joogapraktik, Krija hatha jooga õpetaja ning Elulille pargi rajamise eestvedaja. Ta on joogat praktiseerinud 30 aastat, on läbinud hatha jooga õpetajate koolituse ning jagab oma joogalikke kogemusi hea meelega hatha jooga tundides.

Hind: 60€

Osalustasu sisaldab ka maitsvat taimetoidu-lõunasööki Lilleoru Issa kohvikus.

Osta pilet siit

UUS SARI! JOOGA MEISTRIKLASSID

Jooga meistriklasside sarja koondasime lihtsad ja praktilised teadmised ja tehnikad meie kogenud joogaõpetajate varamust. Meistriklassides osalemiseks ei pea teil endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Tutvu kogu sarjaga!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Teadlikkuse Rakendamise Kool, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald

Autoga tulles. Vaata Lilleoru asukohta kaardil

Ühistransport. Tulla saab ka bussiga: nr 138 väljub kl 10:10 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 10:50. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Kui annad meile oma tulekust eelnevalt teada, tuleme sulle Ellakule meeleldi autoga vastu. Peale kursust saab linna tagasi bussiga nr 105 (väljub Lilleoru peatusest 16:13). Täpsema info bussi aegade kohta leiad siit. 

Praktilist. Kohapeal on olemas joogamatid ja -padjad. Riiete vahetamiseks on eraldi garderoobid naistele ja meestele, mille juurde kuuluvad ka duširuumid. Kaasa on vaja võtta mugavad riided, märkmik ja pliiats ning veepudel. Lilleoru koolimajas käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Joogahuvilisele. Lilleoru poest leiad samuti hea valiku kvaliteetseid joogatarbeid ning eesti- ja ingliskeelset joogakirjandust kogenud meistritelt.

Kontakt
Kristi Reinap
e-mail:
tel:
+372 506 0519‬