Jooga meistriklass: Joogalik unepraktikum: harjutused heaks puhkuseks, juhendab dr Helena Lass

22. november, 11.0016.00

Jooga meistriklassi saab järele vaadata. 

Osta selleks pilet siit

Kvaliteetne uni on Sinu hea tervise alus. Meistriklassis õpid dr Helena Lassi juhendamisel tõhusalt lõdvestama oma keha ja mõistust ja ning saad teada, kuidas kiiresti välja puhata. Selleks omandatakse jooga nidra ehk joogaliku puhkuse tehnika. Aju-uuringute järgi tekib selle praktika jooksul sügava unenägudeta une laadne seisund, tänu millele võrdub 15 minutit jooga nidrat 1 tunni tava unega.

Jooga nidra on eriline meditatiivne praktika, kus õpitakse teadvelolekut säilitades maksimaalselt lõdvestama oma füüsilist, vitaalset ja mentaalset tasandit. Jooga nidrat kutsutakse vahel ka uneta uneks või superpuhkuseks, sest aju-uuringute andmeil tekib praktika jooksul sügava unenägudeta une laadne seisund, tänu millele võrdub 15 minutit jooga nidrat 1 tunni tava unega.

Jooga nidra sügavam eesmärk on alateadvuse puhastamine, teadveloleku säilitamine ka magades ning ärkvelolekuteadvusest teadvuse sügavama oleku avastamine. 

Meistriklass koosneb kahest osast.

  • Esimeses osas kuuled teadvustamisest, teadlikust lõõgastumisest, tutvumiseks jooga-nidra lühiversioon (15 min)
  • Teises osas teeme läbi 45-minutilise jooga-nidra täisversiooni ja aroomiteraapia praktikumi

Helena Lass on Ingvar Villido Ishwarananda õpilasena praktiseerinud Lilleoru baasõpetusteks olevat kriya joogat ja TMK-d üle 10 aasta. Hariduselt psühhiaater, õpetab Helena TMK I-II kursust fookusega tugevale vaimsele vormile ja tervisele. Helena on esinenud paljudel konverentsidel ja temalt on ilmunud hulgaliselt artikleid vaimse vormi teemadel eri riikide ajakirjades. 2018 ilmus teaduskirjastuse Routledge poolt välja antud kogumikus ka tema teadusartikkel tulevikusuundadest vaimses tervises.

Hind: 45 €

Osta järelvaatamise pilet siit

Vaata veel järele Helena Lassi veebiseminare enesejuhtimise ja teadlikkuse teemadel siit. 

JOOGA MEISTRIKLASSID

Jooga meistriklasside sarja koondasime lihtsad ja praktilised teadmised ja tehnikad meie kogenud joogaõpetajate varamust. Meistriklassides osalemiseks ei pea teil endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Tutvu kogu sarjaga!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Teadlikkuse Rakendamise Kool, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald

Praktilist. Saadame teile interneti teel osalemise lingi koos piletiga meilile. Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada ZOOM Meetings. Siit leiad põhjalikumad juhised rakenduse paigaldamiseks. Palun veendu, et sinu internetiühendus on piisavalt stabiilne ülekande jälgimiseks.