Jooga meistriklass: Kohaloleku kogemus Lilleoru Elulille pargis, juhendab dr Helena Lass

26. juuli, 11.0016.00

Kui sageli Sa märkad, et oled taas “oma mullis”? Miks rõhutatakse, et on oluline olla praeguses hetkes?

Juulikuu jooga meistriklassis saad praktiliselt kogeda, mis on see paljuräägitud “kohalolek” ja kuidas seda kasutada lähtuvalt Lilleorus kasutusel olevast teadvustamise baasõpetusest.

Uurime erinevaid võimalusi kohaloleku taastamiseks, keskendume vahetule kogemusele ning õpitut rakendame joogaliku tähendusega Elulille pargis praktiseerides. 

Meistriklassis saad vastused mitmetele küsimustele.

❧ Kas ja kui sageli sa märkad, et oled taas “oma mullis”?

❧ Kas tahaksid kogeda, mida tähendab paljuräägitud “kohalolek”?

❧ Kuidas on see seotud teadvustamisega ning miks rõhutatakse praeguses hetkes olemise olulisust?

❧ Millised tegevused võimaldavad avastada seda kõike reaalajas, olgu kontoris, toidupoes või teatris olles?

❧ Kuidas muuta teooria ja asjast rääkimine tegelikkuseks ja praktiliseks?

Meistriklassis õpid oma elus senisest rohkem esile tooma teadvustamisega loomulikult kaasas käivaid väärtusi, nagu suurema tasakaalu kogemist, mõtete rahunemist, lahenduste selginemist, uusi ideid ja loomulikku rõõmsust. Meistriklassis osalemiseks ei pea sinul endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Meistriklassi täpsem ajakava on järgmine:

❧ 11.00–11.15 - kogunemine 
❧ 11.15–13.00 - jooga meistriklass
❧ 13.00–14.00 - lõuna 
❧ 14.00–16.00 - jooga meistriklass jätkub

Dr Helena Lass on psühhiaater ja Teadliku Muutuse Kunsti koolitaja. Ta elab Lilleorus ja on Ingvar Villido juures praktiseerinud teadlikkuse praktikaid ning kriya joogat üle 10 aasta. Ta on avaldanud hulgaliselt artikleid vaimse vormi teemadel meediakanalites eri riikides ning 2018 ilmus teaduskirjastuse Routledge välja antud kogumikus ka tema teadusartikkel tulevikusuundadest vaimses tervises. Ta juhendab Teadliku Muutuse Kunsti I–II kursuseid aidates inimestel saavutada ja säilitada head vaimset vormi. 

Hind: 60€

Osalustasu sisaldab ka maitsvat taimetoidu-lõunasööki Lilleoru Issa kohvikus

OSTA PILET SIIT

Seekordne jooga meistriklass toimub õues, Lilleoru pargis. Riietu palun vastavalt ilmale ning mugavalt. Vajadusel on koha peal olemas joogamatid  ja -padjad, kuid murul istumiseks võid kaasa võtta ka enda aluse. Lisaks võta kaasa märkmik ja pliiats ning veepudel. 

UUS SARI! JOOGA MEISTRIKLASSID

Jooga meistriklasside sarja koondasime lihtsad ja praktilised teadmised ja tehnikad meie kogenud joogaõpetajate varamust. Meistriklassides osalemiseks ei pea teil endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Tutvu kogu sarjaga!

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Lilleoru, Teadlikkuse Rakendamise Kool, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald

Autoga tulles. Vaata Lilleoru asukohta kaardil

Ühistransport. Tulla saab ka bussiga: nr  138 väljub kl 10:10 Balti jaamast (peatus 4) ja jõuab Ellaku peatusesse kl 10:50. Ellakult on Lilleorgu 1,5 km. Kui annad meile oma tulekust eelnevalt teada, tuleme sulle Ellakule meeleldi autoga vastu. Peale kursust saab linna tagasi bussiga nr 105 (väljub Lilleoru peatusest 16:13). Täpsema info bussi aegade kohta leiad siit. 

Praktilist. Kohapeal on olemas joogamatid ja -padjad. Riiete vahetamiseks on eraldi garderoobid naistele ja meestele, mille juurde kuuluvad ka duširuumid. Kaasa on vaja võtta mugavad riided, märkmik ja pliiats ning veepudel. Lilleoru koolimajas käime vahetusjalanõudes või sokkides. Koha peal on suur valik mõnusaid susse ja soovi korral saad osta ühekordsed kangast sussid hinnaga 2 eurot.

Joogahuvilisele. Lilleoru poest leiad samuti hea valiku kvaliteetseid joogatarbeid ning eesti- ja ingliskeelset joogakirjandust kogenud meistritelt.

Kontakt
Kristi Reinap
e-mail:
tel:
+372 506 0519‬