Jooga meistriklass: Selja tervise ABC. Alaseljavaevuste leevendamine joogapraktikatega, juhendab Toomas Õunap

30. mai, 10.3014.00

Jooga meistriklassi saab järele vaadata. 

Osta selleks pilet siit

Kui sul oleksid kasutada suurepärased tehnikad seljavaevuste leevendamiseks, kas sooviksid neist teada saada? Kas võtaksid need tehnikad oma igapäevasesse kasutusse?

Selles meistriklassis õpetab ligi 20 aastase joogaõpetamise kogemusega joogaõpetaja ja koolitaja Toomas Õunap selja tervendamisele suunatud praktikaid.

Meistriklassist saad järgmised olulised tehnikad ja kogemuse nende mõjust.

❧ Igale inimesele vajalikud baasteadmised selja tervise ABC-st.

❧ Kui olulist rolli mängib sinu elus pinges selg? Saadavad teadmised võivad muuta sinu suhtumist.

❧ Klassikalised joogaasanate seeriad kui vaatlemise, märkamise ja arusaamise treenimise vahendid.

❧ Kriya joogalik lähenemine - kuidas valida välja kõige sobivamad tehnikad ja kuidas anda nende sooritamiseks vajalikku kaalukust?

❧ Lülisamba traumad ja neist väljumine. Lülisamba ümbrusse on peidetud paljud stressi pinged, valu ja väsimuse allikad. Räägime põhivigadest, mida me selja ära tõmbamisel teeme ja õpime neid avastama.  

❧ Kange selg - mida teha, miks teha ja kui palju teha? Alaselja vaevuste vähendamise tehnikad.

❧ Teraapilised joogaasanad algajatele ja edasijõudnutele.

❧ Kuidas saaksid ise vabastada lülisamba kõrval olevaid lihaspingeid? Kursusel anname konkreetsed tehnikad.❧ Maagiline jalgade ja lülisambavaheline energia värav. Tehnikad selle avamiseks.

Meistriklass on praktiline ja koosneb kahest pooleteise tunni pikkusest selja tervendamist käsitlevast videost. 

Seljas võiksid olla mugavad riided ja matt harjutuste tegemiseks ning kirjutusvahend märkmete tegemiseks.

Joogaõpetaja Toomas Õunap asus jooga teele tänu stressist tulenenud selja pingetele ja valudele. Olles tänulik kõigile oma õpetajatele soovib ta edasi anda praktilisi teadmisi, kuidas selja pingetest vabaneda.
Toomas Õunap on lõpetanud TTÜ ja omandanud EBS-s MBA kraadi, lisaks lõpetanud Hiina Traditsioonilise Meditsiini Neijingi kooli, olnud ligi 30 aastat ettevõtja, 20 aastat joogaõpetaja ja 10 aastat koolitaja.

Hind: 45€

Osta järellvaaamise pilet siit

Toomas Õunap kirjutab seljavaevustest pikemalt oma artiklis, mida saad lugeda siit.

Lisaks kirjutab ta enda teekonnast jooga õpetajaks ning seljavalude uurimisest siin

UUS SARI! JOOGA MEISTRIKLASSID

Jooga meistriklasside sarja koondasime lihtsad ja praktilised teadmised ja tehnikad meie kogenud joogaõpetajate varamust.

Meistriklassides osalemiseks ei pea teil endal olema joogaalaseid meisterlikke kogemusi, vaid piisab huvist jooga ja teadlikkuse kasutamise vastu.

Tutvu kogu sarjaga!

Toimumise aeg ja koht

Praktilist. Saadame teile interneti teel osalemise lingi koos piletiga meilile. Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada ZOOM Meetings. Siit leiad põhjalikumad juhised rakenduse paigaldamiseks. Palun veendu, et sinu internetiühendus on piisavalt stabiilne ülekande jälgimiseks.