Katrin Bekkeri individuaalteraapiad Lilleorus – Access Bars ja Kerala massaaž

Ligipääs teadlikkusele – Access Bars

Teraapiaseanss on teekond, mille tulemuseks on puhta teadveloleku kogemus. Esimeses osas toimub energeetiline kehaprotsess, mille käigus terapeut puudutab õrnalt pea peal olevat 32 punkti. Selle tulemusena tekkiv energiavool vabastab elu takistavaid ja piiravaid emotsioone ning mõttemustreid. Teine osa sisaldab juhendust, mille käigus õpitakse eristama ning teadvelolekut avastama. Seansi järel vähenevad füüsilised vaevused, paraneb une kvaliteet ning tõuseb energiatase kehas. Kerguse ja rahu kogemus mõjub hästi keskendumisvõimele ning parandab õpivõimet. Seansi kestus orienteeruvalt 1 tund, hind 35€.

Ajurveeda Kerala massaaž

Selle erakordselt lõõgastava, üle kogu keha massaaži käigus mõjutatakse ajurveedas kirjeldatud eluenergia keskuseid, marma-punkte,  ja seetõttu on ta hea haiguste ennetamiseks ning kehalise ja vaimse harmoonia saavutamiseks. Seansi kestus orienteeruvalt 1 tund, hind 35€.

Tiibeti energeetiline bLA massaaž

Tiibeti energeetiline bLA massaaž on energiat tasakaalustav, mõjub hästi trauma, šoki, unetuse, energiapuuduse ning depressiooni puhul. Seansi kestus orienteeruvalt 1 tund, hind 35€.

Seansid toimuvad Lilleoru peamaja teraapiatoas. Lilleorgu tulles jäta endale lisaaega ka jalutuskäiguks metsarajal ja Elulille pargis.

Teraapiapaketid 

Teraapiaseanss omal valikul ja ekskursioon Lilleorus. Hind 60€.

Teraapiaseanss, ekskursioon Lilleorus, ööbimine, õhtu- ja hommikusöök ühele inimesele. Hind 120€.

Teraapiaseanss, ekskursioon Lilleorus, ööbimine, õhtu- ja hommikusöök kahele inimesele. Hind 180€.

Terapeut Katrin Bekker 

Olen läbinud Access Consciousness (Access Bars) baastaseme ja I taseme koolitused ja oman vastavat sertifikaati. Olen läbinud ka TMK kursused I–V ning Babaji kriya jooga I–III astme pühendused ning koolituse „Ajurveeda alused“. 

Võta ühendust ja broneeri aeg: Katrin Bekker, kripaali@gmail.com, +372 5567 6848

Tagasiside Katrini teraapiatele

❧ „Käisin Access Bars teraapiates oma eriti keerulise põieprobleemi tõttu ja ma julgen arvata, et see on aidanud mul selles teemas rahu ja lõõgastust tuua. Lisaks teadlikkuse harjutused, mis rahustavad meelt. Üldiselt on enesetunne pärast seanssi hea ja uni sügavam. Julgen soovitada kõigile!“

❧ „Käisin Katrini juures mitmetel seanssidel sooviga leida sisemine rahuseisund ja selle ma ka leidsin!“

❧ „Väga hea enesetunne on läbi mitme tasandi ja sügav rahu!“

❧ „Olin peale seanssi nagu kuidagi eemal, nagu vaataks ennast ja kogu ümbritsevat eemalt ja mõtlikult. Olen muutunud palju rahulikumaks. Enne olin jube närviline ja ei saanud magada ega elada ... mõte ei töötanud. Nüüd on mõte kuidagi selgemalt tööle hakanud ja olemasolevad probleemid ei ole enam nii teravad. Mõju on tuntav, aitäh!“

❧ „Katrin on nagu antenn, kes vahendab energiat, ja inimene saab sellise tervendava kogemuse, mis on talle hetkel kõige parem.“

Kinkekaart

Kinkekaardid on saadaval Lilleoru poes. Lisaks Lilleorule viib Katrin teraapiaid läbi ka Tallinnas ja Pärnus.