Vestlusõhtu: Kliimamuutus – hetkeseis ja tulevikuväljavaated, Albert Batesiga, 9. septembril Lilleorus

Albert Bates on tegelenud kliimamuutuste uurimisega juba 1980. aastate keskpaigast. Ta on keskkonnajurist ja suurimaid permakultuuri asjatundjaid maailmas ning osalenud kõikidel kliimakonverentsidel alates Kyoto konverentsist 1997. aastal. Ta on nõustanud ka ÜROd, tutvustades permakultuurist välja kasvanud tehnoloogiaid mulla ja atmosfääri stabiliseerimiseks.

Alberti enda sõnadega: “Probleem pole tehnoloogias. Me teame, kuidas kliimat parandada. Probleem on sotsiaalne.”

Mis meie kliimaga toimub? Millised on meie suurimad väljakutsed? Kaua meil on aega jäänud? Millised on veel meie võimalused kliimamuutuse levikut mõjutada? Ta räägib ka lahendustest, mis on meile kättesaadavad ka üksikisiku ja kogukonnana, et aidata kaasa kliimakriisi leevendamiseks nii kohalikul kui globaalsel tasandil.

Tema sulest on ilmunud raamatud "Climate in Crisis" ("Kliima kriisis", 1990, raamatu eessõna kirjutas Al Gore); Post-Petroleum Survival Guide and a Cookbook" ("Naftajärgse ellujäämise juhend ja kokaraamat", 2006); "Biochar solution" ("Biosöe lahendus, 2010); "The Paris Agreement" ("Pariisi kokkulepe", 2015) ja "Burn. Using Fire to Cool the Earth" ("Põleta. Tule kasutamine maa jahutamiseks", 2019).

Albert Batesi koduleht ja blogi: https://www.albertbates.cool/

Toimumise aeg ja koht
Toimumiskoht: Kooli maja, Lilleoru, Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa
Makseinfo
Osalustasu: 
€0

Anneta koha peal sobiv summa.

Kaasa saab osta Albert Batesi raamatuid.
Võta sularaha kaasa!

Registreerumine ja lisainfo

Eelregistreerumine ei ole vajalik.

Osaleda saab ka Zoomi ülekande kaudu: https://zoom.us/j/160220272

Kontakt
Ave Oit
e-mail:
tel:
+372 56 499 199