Kohapealne olu

Lilleoru keskus on külastajatele avatud 7 päeva nädalas. Kui tuled paigaga tutvuma, teata oma tulekust palun Lilleoru perenaisele Iivi Kesale, telefonil 56 501 340.

Kui perenaisel ei ole parasjagu mahti sulle territooriumil ringi näidata, võid jalutusretke Elulille pargis ja ürdiaias mõnusalt ka omal käel teha.

Pärast ringkäiku saad köögis kosutuseks Elulille karahvinist vett, meie enda väekatest ravimtaimedest valmistatud ürditeed või kohvi juua. Värskendusjoogid ning jalutuskäik on tasuta. Soovi korral saad teha annetuse köögis olevasse kasti.

Nädalavahetuseti on siin vilkam tegevus, kui käivad kohal Lilleorule aluse pannud Ingvar Villido õpilased Tallinnast ja mujalt Eestist. Koos õpitakse, praktiseeritakse õpitut ühises koostöös ning hoolitsetakse Lilleoru eest.

Siin toimuvad ka Ingvar Villido avatud loengud ja muud sündmused. Vaata kõiki meie sündmusi kalendrist. Päevasel ajal teeme siin karma joogat - mitmesuguseid ühiseid töid ja tegevusi toas, aias, põllul ja metsas.

Kuidas tulla
Kohapealsed tasud.

Lilleorus süüakse taimetoite, mis valmistatud armastusega ja võimalikult palju mahetoodangust. Alkohoolseid jooke ega narkootikume Lilleorus ei tarbita.

Ööbimistingimused on lihtsad, isikliku magamiskoti või meilt leiduva üldkasutus-tekiga põrandal joogamattidel. Pea alla saab siit võtta mediteerimispadja. Suvisel ajal saab ööbida ka telgis või lisatasu eest 4-kohalises naridega suvemajakeses. Üldjuhul ööbitakse Lilleorus kursuste ja teiste sündmuste toimumise ajal.

Kui on huvi tulla siia pikemaks ajaks, palume võtta ühendust Avega, Lilleoru esinaisega.

Lilleoru keskuses elavad ja õpivad inimesed, kes on pühendunud vaimse arengu teele. Lilleorule on omistatud aašrami (ritriidi- e rahupaiga, vaimse keskuse) staatus kahes Indiast pärit joogalikus õpetusliinis. Sellest lähtuvalt kulgeb igapäevane elu kindla päevakava alusel.