Üldkontaktid

Lilleoru MTÜ liikmeskond, üldjuhtimine ja esindus:
Ave Oit, Lilleoru MTÜ juhatuse esinaine, tel +372 5649 9199, ave.oit@lilleoru.ee

Kommunikatsioon ja turundus:
Kaie Koppel, Lilleoru MTÜ kommunikatsioonijuht, tel +372 5690 6231, kaie.koppel@lilleoru.ee

Koolitused ja sündmused:
Kristi Reinap, Lilleoru MTÜ programmijuht, tel +372 506 0519, kristi.reinap@lilleoru.ee

Õppekeskuse haldus ja arendus: 
Toivo Aalja, Lilleoru MTÜ juhatuse liige, tel +372 504 2418, toivo.aalja@lilleoru.ee

Ettevõtlus ja finantsid:
Heidi Grenman, Lilleoru MTÜ juhatuse liige, tel +372 5646 4689, heidi.grenman@lilleoru.ee

TMK koolitused, loengud, loengute salvestised:
Human OÜ, tel +372 621 0108, human@human.ee

Kauplus Lilleorus, e-pood ja hulgimüük, kirjastus:
epood@lilleoru.ee

Permakultuuri aed:
Anne-Ly Naukas, Lilleoru peaaednik, tel +372 5666 9455, annapurna@lilleoru.ee

Raamatupidamine:
Maire Reiberg, Lilleoru MTÜ ja Lilleoru Keskus OÜ raamatupidaja, tel +372 5669 5752, maire.reiberg@lilleoru.ee

Pressikontaktid

Kaie Koppel, Lilleoru MTÜ kommunikatsioonijuht, tel +372 5690 6231, kaie.koppel@lilleoru.ee
Ave Oit, Lilleoru MTÜ juhatuse esinaine, tel +372 5649 9199, ave.oit@lilleoru.ee

Annetused ja toetused

Annetusi ja toetusi Lilleoru rahvusvahelise õppekeskuse toetuseks saab kanda Swedbank pangakontole EE202200221053475791

Lilleoru MTÜ kuulub alates 01.01.2014 tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja. Tänu sellele saavad: 
● eraisikud annetatud summa arvestada maha oma maksustatavatest tuludest 
● ettevõtted teha Lilleorule annetusi tulumaksuvabalt

Täpsem info annetuste maksustamise kohta loe Maksu- ja Tolliameti kodulehelt.  

Täname kõiki toetajaid!