Teadlikkuse Rakendamise Kool

Kuidas elada nii, et ei peaks oma elu raiskama ebaõnnestumistest või negatiivsetest emotsioonidest ülesaamisele? Kuidas muuta oma hoiakuid ja harjumusi? Kuidas vabaneda häirivatest mõtetest?

Paljud ütlevad, et see ei ole võimalik. Oma iseloomu ei saa muuta. Tuhanded inimesed, kes on osalenud Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti kursustel võivad kinnitada, et see on võimalik.

Teadliku Muutuse Kunst (TMK) annab inimesele teadmised ja oskused oma hoiakute ja harjumuste ümber kujundamiseks, et tegutseda tulemuslikult ja leida paremad lahendused elus ette tulevatele olukordadele.

Meie suur unistus on ehitada valmis TMK-l baseeruv Teadlikkuse Rakendamise Kool Lilleorgu, et tuua need kasulikud teadmised veel rohkemate inimesteni, kes seda vajavad.

Soovime avada Teadlikkuse Rakendamise Kooli 2018. aastal kingitusena Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Samal suvel toimub Lilleorus ka rahvusvaheline Ökokogukondade Konverents.

Talgutööga ja vabatahtlike abiga kerkiv koolimaja on suurim roopakkidest ehitis Eestis ja esimene selletaoline avalik hoone kogu maailmas.
Koolihoone kandekonstruktsioon on Põhuteatri taaskasutatud liimpuittaladest. 2011. aastal kogusime kolme nädalaga ligi 50 000 eurot, et säästa Põhuteatri karkassi prügimäele sattumast ja tõime lahti võetud talad Lilleorgu. 

Vaata siit kuidas saad ka Sina kooli ehitusele kaasa aidata!

Lilleorule aluse pannud kriya jooga õpetaja Ingvar Villido hakkas inimesi koolitama 1992. aastal. 1993. aastast on õppetegevus toimunud ka Lilleorus, kuhu ehitati käputäie õpilaste toel esimene maja ja hakati rajama Elulille parki

Saamislooga saad lähemalt tutvuda siin.

Kogu Lilleoru on kerkinud tänu vabatahtlikele siin õppimas käivatele inimestele ja teistele talgulistele ning harivate ja praktiliste talgupäevadega jätkame ka täna – üle 20 aasta hiljem. 

Lilleoru keskus asub Aruvalla külas Rae vallas Harjumaal. Juba aastaid toimuvad suve hakul ka Lilleoru avatud uste päevad. Mitmekülgselt harivad koolitused toimuvad aastaringi, nii Lilleorus koha peal kui Eesti linnades ja ka välisriikides. 

Vaata siit tervet korraldatavate koolituste ja sündmuste kava